Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez gáz? Valamelyik nap megvágt...

Ez gáz? Valamelyik nap megvágtam magamat. És már nem először.

Figyelt kérdés
Nehogy azt higgyétek, hogy itt egy újabb figyelemre vágyó tini. 12 évesen elvesztettem Anyukámat, rákban halt meg. Az apámmal különösen rossz a kapcsolatom. Az iskolában sokat bántottak, nyáron zaklattak a neten. Mit tegyek? Nem merek levetkőzni miatta. Senki nem vette észre még... 14/L

2014. nov. 1. 20:41
 1/6 anonim válasza:
Az lenne a legjobb ha valakivel ezeket meg tudnád beszélni..
2014. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Iskolapszichológus, vagy a családsegítőben is van ingyen és bérmentve. :)
2014. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valakivel akiben megbízol, ezeket beszéld meg ezeket a dolgokat. Ha elviseled a pszcihologusokat, akkor fordulj hozzájuk. a csuklódat meg karszalagokkal takard le.
2014. nov. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 számon, ingyenes. Telekom számról vagy T-mobile-ról eléred (ha egyik sincs, akkor fülkéből is tudsz telefonálni, minden faluban-városban akad még egy-kettő). Vasárnap kivételével minden nap elérhető reggel kilenc és este kilenc óra között. Mielőtt megvágnád magad, telefonálj. Egy segítőkész ember ül a vonal végén, akivel beszélgethetsz az érzéseidről, és abban is tud segíteni, kihez fordulhatsz, ha úgy érzed, nagy a baj. Itt bemutatkoznod sem kell, és amit elmondasz, a szolgálat keretein belül marad, titokként.
2014. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sajnalom ami tortent veled szerintem is egy pszihologus segitene vagy valaki akiben bizol vagy el tudnal beszelgetni...nekem is nyugottam irhatsz privatban hatha tudok neked segiteni
2014. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon sajnálom a veled történteket! Én is csak a többieket tudom ismételni, beszélj valakivel akiben megbízol, vagy hívd fel a lelki segélyt. Azt tudom még javasolni, hogy hallgass sok zenét, és levegőzz sokat. A napfény és a friss levegő jót tesz az ember lelkének. Sok erőt, és kitartást kívánok a jövőben!
2015. jún. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!