Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmagyarázná valaki, hogy...

Big Omikron kérdése:

Elmagyarázná valaki, hogy hogy lehet a Bitcoinon pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Hallottam egy barátomtól, hogy van ez a Bitcoon nevű oldal ahol lehet online pénzt keresni. Gondolom nem olyan egyszerű, de el tudná valaki magyarázni?

2014. nov. 1. 23:04
 1/4 anonim válasza:
A Bitcoin féle virtuális pénzek egy értéket takarnak, különböző számításokat hajtanak végre ezzel termelik a pénzt/értéket :) Vannak oldalak amik nem pénzt hanem ilyen virtuális pénznemeket fizetnek :) ennyi a lényege :D
2014. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bitcoin tőzsdén de folyamatosan esik az ára és egyre kevésbé fogadják el, több országban tiltják is. Szerintem ez egy nagy átverés és nem áll mögötte semmi. Épp ezért veszélyes ilyenbe fektetni.
2014. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De egyik barátom valahogy online pénzt keres, mintha azt mondta volna, hogy reklámozással. Szóval online hogy lehet pénzt keresni, Bitcoint?
2014. nov. 3. 07:55
 4/4 Tamasi Daniel Istvan válasza:
Korábbi hozzászóló BTC/USD valutakereskedésről beszél, szerintem OFF...Annak a valutakereskedés, illetve devizaker-ben a helye. A kérdés esetleg arról szól, hogy hogyan tudsz btcoin-t keresni? Amit utána el tudsz adni devizáért, vagy el tudod vásárolni, most már léteznek bitcoin euro ATM-ek is. Működő BTC keresésre befektetés vagy valós szolgáltatás/áru nélkül nincs ötletem, bár biztosan létezik időnként, de például mintha tudnál litecoin-t (ami ugyanaz, mint a BTC a modeljét tekintve, de más szabvány, tehát baromira nem ugyanaz - az értéke is eltérő) a secondworld-ben tudsz csinálni. Ha árulsz valamit, amit meg is vesznek mások. Majd kikápézod a a litecoint. De ha valakinek van tapasztalata aktuális BTC csinálásról, PC-ről, akkor azt én is szívesen venném...
2016. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!