Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és utálnak a...

13 éves vagyok és utálnak a fiúk. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A fiúk nem úgy néznek rám, mint egy lányra, hnem mint egy utolsó senki lúzernek. Pedig szerintem nem vagyk olyan borzalmasannagyonronda, viszonylag magas vagyok, vékony, kék szemem van, sötét barna hajam van. Mindenkivel általában kedves vagyok, sokat nevetek és hülyéskedek, nem vgyok se stréber se rossz tanuoló, és a lányok körében nem vagyok se túl népszerű, se egy senki, tehát ott olyn középszinten állok a "rangsorban". Mi lehet a baj?
2014. nov. 5. 16:59
 1/1 Legoman válasza:

Nem hiszem, hogy utálnának.

Egyszerűen bebeszéled magadnak. Fontos, hogy ha népszerű akarsz lenni, akkor pont az ellentettje fog valóra válni. Egyszerűen csak legyél és érezd jól magad és ne foglalkozz a fiúkkal. Hidd el, hogy ez előbb utóbb valóra fog válni, csak ne bízd el magad.

16/F

2014. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!