Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok egy olyan lányról, akit sokan nem szívlelnek, sőt, elég sokat utálnak?

Figyelt kérdés

az osztályban sokan cseszegetnek, de még szerintem ők maguk se tudják, pontosan mi is a bajuk velem, csak kell valaki, akinek be lehet szólogatni...nem nagyképűségből, hanem tényleg ezt tapasztalom, múltkor egy gyerek kérdőre vont, hogy mi az, hogy én ilyen csendes vagyok és nem beszélek senkivel?? (egyébként vannak barátnőim az osztályban, velük szoktam lenni, de akik nem ekkora nagyképű s eggarcok, mint ők, már emberszámba se veszik)...de egyébként van, aki egyszerűen csak irigységből utál, mert én jó tanuló vagyok, ezért már egyből strébernek titulálnak, amíg ők ...inkább nem is mondok rájuk semmit.

csak azért aggaszt, hogy ha egy fiú megtudná, mennyien utálnak az osztályban, kiábrándulna belőlem, mert azt hinné, valami nyomós ok miatt utálnak ennyien...


2013. dec. 7. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
En szeretlek!!!!!!!!!!!
2013. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól hogy cseszegetnek még nem feltétlenül utálnak is
2013. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdenék el érdeklődni egy csaj iránt, ha megtudnám, hogy mindenki utálja.
2013. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikkel érdemes kezdened (elfogadnod a közeledését) annak saját véleménye van, és nem mások mondják meg neki kivel kéne kezdenie ;) Magyarul tesz a többire, ha téged akar, akkor téged akar és kész.
2013. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
exedra: de, utálnak. ha nem utálnának, lett volna hozzám egyetlen kedves szavuk legalább, de ebben az osztályban mást se kapok, csak azt, hogy milyen undorító vagyok, meg hogy jajj, én akkora egy rohadt stréber vagyok és csak rontom az osztály légkörét...
2013. dec. 7. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak az embert csak a tettei alapján ítélem meg.Én kiállnék melletted.Bár én inkább bajtársként tekintenék rád mint sem potenciális barátnő.
2013. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

mellesleg ez az "utáljuk a jó tanulót" eléggé ovis...

Azért ebből illik kinőni egy kor után, komoly szegénységi bizonyitvány

2013. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dowd: szerintem is..a poén az, hogy ez egy elég erős iskola és még ha nem is 9.-ben, pár év múlva hullani fognak innen az emberek...szóval szerintem nem pont itt kéne tenni az agyukat, hogy "Fú, mekkora nagy arc vagyok ezzel, hogy hülye vagyok, mint a s3gg, de arra van eszem, hogy 14 évesen bulizzak meg b4sszak orrba-szájba"
2013. dec. 7. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyi.

Ha megrázzák a szitát a pelyva kihullik.

Egy pontból indultok ó, van aki felfelé, és van aki lefelé.

Tanuld meg leirni, akikről látod, hogy az út szélén maradnak!

2013. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. dec. 8. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!