Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak a fiúk? Soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak a fiúk? Soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés

17/L

Sohasem voltam a fiúk kedvence, mert én más vagyok mint a többiek vagyis mások szerint vagyok kilógó.:S

2 éve döbbentem rá, hogy jobban tanulnom kéne hogyha egyetemre szeretnék menni. 17 évesen engem nem a bulik, az ital érdekel hanem más. Persze én is szeretem a divatot, a csinos ruhákat. Nagyon szeretek sétálni főleg az erdőkben, utálom Justin Biebert minden lány annyira oda van érte de nem értem, hogy miért. Utálom még az Alkonyatot(szerintem az a film egy vicc), azért is lehülyéznek. A fiúk meg egyenesen utálnak:(((

Nem szeretem ha szórakoznak velem vagy mással, volt egy lány az osztályunkban akit nagyon piszkálnak és azt mondtam a fiúknak, hogy nem normálisak. Megnem barátkozom a kiskirálylányokkal, a három puszi, meg az egymás valagát nyalás nem az én stílusom. Rájöttem ha nem bántasz mást akkor egy senki vagy. De nagyon nem szeretek senkit sem bántani, inkább mindenki engem bánt.


2013. okt. 19. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
de miért bántanak? vagy mivel? amiket leírtál az teljesen pozitív dolgok benned!! 19F
2013. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát nem értem miért utálnak, hisz mindenki ezeket a tulajdonságokat vadássza ;) 18/F
2013. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Talán csak túl komor vagy és leszólsz minden hülyéskedést aminek nincs konkrét jelentősége. Legyél lazább.
2013. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
azzal bántanak, hogy állandóan leszólnak, beszólnak nekem ok nélkül, meg röhögnek rajtam a semmin. Megkérdeztem mást hogy mi annyira nevetséges rajtam és azt mondta hogy semmi, inkább jól nézek ki.
2013. okt. 19. 13:28
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Nekem szimpatikus vagy a leírás alapján, bár több benne a mit nem, mint a mit igen leírás, így nem túl árulkodó a kép rólad. Én magam sosem voltam bulizni, nem iszok, nem cigizek, nem drogozok és igen, én is szeretem a természetet járni. Igaz, nincsenek ambícióim a felsőoktatást illetően, de én magam egy nagypapás típus vagyok, amivel a saját korosztályomból is kilógok.

Csak azért írom ezt le, hogy lásd: van ilyen is.

Engem úgy általában taszítanak a mainstream dolgok, én mondjuk TV-t sem nézek már sok éve, meg ilyesmik. Többre értékelek egy kellemes, csendes sétát a természetben így ősszel, mint elmenni xyz buliba és hülyére inni magam. (főleg mert taszít az egész ilyesmi)


Azt elmondom, hogy így nem lesz könnyű párt találnod, mert a magunk fajtákból nincs olyan sok, mint a bulizós tucatemberekből, de lehet, hogy a hosszasabb keresgéléssel jobb eredményt fogsz elérni majd, mint ők úgy, hogy végigmennek 20-30 emberen.


Én azt mondom, hogy ne változz meg a társak nyomására és továbbra is maradj önmagad! Ne akarj összejönni csak azért valaki, hogy neked is legyen már valakid szerintem. Nem éri meg. Inkább várj egy picit tovább, de keress olyat, aki hozzád való.


22/F

2013. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Jaj, de kis cukor vagy. Nehogy bölcsészkarra menj, remélem Debrecenbe jössz és akkor a villamosmegállóban megfogdoshatom a hátsódat!
2013. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, ismerkedhetsz igazából olyanokkal mint Te. Előkészítő, nyelvtanfolyam stb...
2013. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 BlackSword ***** válasza:

Ezzel semmi gond nincs, amit leírtál, bár szerintem konzervatív vagy túlságosan... Most nem azt mondom, h idd le magad a sárga földig minden hétvégén kétszer... De nem kéne mindig komolynak lenned... Néha engedd ki a féket, és lépj egy kicsit oda a gázpedálra... Persze csak ésszel, és ne a rendőr előtt... :D


Nehéz megfogalmazni, de egy igazi nő se nem apáca, se nem qurva...

2013. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
szoktam én is hülyéskedni:D de nem a másik kárára, nem azzal hogy mást kritizálok. Egyszóval normális keretek között szoktam én is.
2013. okt. 19. 13:42
 10/16 anonim ***** válasza:
de minek szólnak be? nem értem... csöndes vagy nagyon vagy mi?
2013. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!