Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki, valakik rendszeresen...

Citerika kérdése:

Valaki, valakik rendszeresen a házunk elé rakják a szemetüket. Ötleteket szeretnék, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sarokházban lakunk és a csendesebbik utcai oldalt részesítik előnyben. Nem sikerült még rajtakapni őket de már egyre ingerültebb vagyok.Én fizetek rendesen és mégis

kínlódhatok a más szemetével. (A szemét szemetével)



2014. nov. 6. 18:10
 1/1 anonim válasza:
Szia! S hova teszi a szemetet? Nálunk pl. egyszer volt olyan, hogy mi kitettük a kukát, és mikor mentem ki valamit még kidobni bele kinyitottam és láttam, hogy benne van egy zsák levágott fű. Először azt hittem esetleg a férjem tette oda, de kiderült nem ő volt. Fogtam kivettem és átvittem a túloldalra és letettem a villanyoszlop mellé. Én is felvoltam háborodva, teljesen megértelek. Te is próbáld meg semleges területre tenni de ne fizesd ki a más szemetét.
2014. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!