Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik haverommal szellemidézés...

Egyik haverommal szellemidézést csinálunk. Megakarom szivatni. Hogyan tudnám a kopogásokat vagy akármit, úgy hogy hiteles legyen és ne jöjjön rá, hogy én voltam?! Harmadik (titkos) személy nincs! :/

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Kopogásra hirtelen nem jut eszembe ötlet, de pl. csinálhatnád azt, hogy a helyiségbe, ahol majd történik a szellemidézés, behelyezel egy éjjeli lámpát, vagy álló lámpát, mindegy milyent, csak külső vezetékről működjön, amit konnektorba kell dugni. Szerezz egy időzítő kapcsolót, amit be lehet állítani bármilyen szakaszokra. Nem tudom hogy nevezik ezt, olcsón lehet kapni pl. praktikerben.

A lámpát úgy helyezd el, hogy ne látszódjon, hogy időzítőre van dugva. Tervezd meg a szeánsz pontos időpontját, és az időzítést úgy állítsd be, hogy a megfelelő időpontban elkezdjen ki-be kapcsolni. pl. ha este 21 órakor kezditek, égjen a lámpa amikor belép a szobába, de más fényforrás ne legyen, esetleg még egy gyertya legyen az asztalon, hogy ne akarjon villanyt kapcsolni, ha kialszik a lámpa. Állítsd be úgy ,hogy mondjuk 10 perc múlva kezdjen el ki-be kapcsolni. Nem tudom mekkora a legkisebb időegység, amit be lehet rajta állítani, szerintem 1 perc. Biztosan abban a lelkiállapotban nem fog rögtön az időzítőre gondolni.

2014. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mielőtt elindulnál csendes körülményben felveszed hangfelvételre azt hogy például recseg a padló ha jársz, vagy kopogtatsz az ajtón egy párszor. És amikor csináljátok az idézést, játszd le! Lehetőleg ne vegye észre. Remélem érthetően megfogalmaztamxd
2014. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!