Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szent johanna gimibe csak...

Vörös98 kérdése:

A szent johanna gimibe csak nekem volt ez furcsa? [többi lent, szerintem ilyen kérdés még nem volt. )

Figyelt kérdés

Szóval az egész könyvsorozat arról szól konkrétan, hogy milyen hiperszuper egy osztály a B osztály.

Na de akkor csak én csinálok olyat, hogy ha tudom, hogy nem találkozom az osztálytársaimmal a nyáron, összefutok velük?

Értitek, Reni arról nyávog, hogy 'majd valahogy eltelik a nyár'. de nem pont hogy ilyenkor kéne még több közös programot csinálni, ide vagy oda h C. éppen hol repked, nem? tudom. tudom. csak egy könyv stb stb stb. de ezen tényleg feltoltam az agyam. szerintetek?


2014. nov. 7. 20:57
 1/1 anonim válasza:
ezen nem kell fennakadni, mert ez tipikus, ilyen az élet :D a középiskolában napközben lehet, hogy fantasztikusan érzi magát egy "menő" osztály együtt, de ez csak abban a környezetben tart és addig a négy évig, utána annyi az egésznek :) szeretem az SZJG-t, de nagyon cukormázas sokszor, igen, Reni jó hogy egyedül van nyáron, most szerinted ő felszabadultan menne strandolni, koncertre, vagy mit tudom én :D meg nyárra még a legjobb barátok is eltűnnek sokszor, mindenkinek meg van a maga élete, családja, más barátai az iskola az csak iskola :)
2014. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!