Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok ti mit csinálnátok 1...

Lányok ti mit csinálnátok 1 zombiworld-ben? 13/fiu

Figyelt kérdés
zombikat elgázolnátok? enbereket mentenétek? inkább 1 házban vagy inkább kocsiban élnétek? ilyesmi érdésekre keresek választ.

2014. nov. 8. 17:25
 1/6 anonim válasza:
2014. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó de te magas mit csinálnál.
2014. nov. 8. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is csinálnék pár képet. (ha túlélem évtizedekkel később menőzhetek az unokáknak) Aztán üvöltenék egy nagyot,és kezdeném gyűjtögetni a legfontosabb cuccokat,a hűtőből ami nem romlik meg, gyümölcsöt+macskakonzervet (apám már evett, és nem lett baja).Elkötném a kocsit.Hülyeségnek fog hangzani:a belvárosban maradnék, mert a többiek minimum a külvárosokba menekülnek.Így a belvárosok tulajdonképpen megüresednek.Betörnék a boltokba, vinnék ruhákat is (Gucciban mennék túlélni :D).Aztán keresnék egy terepjárót vagy egy Hummert,ahova faszán be tudok költözni.Ha mondjuk 3 hetet túlélnék, akkor GPS-el (mivel loptam,és elraktam a Hummerbe) elindulnék kifelé a mi városunkból, felderítenék területeket, aztán visszatérnék.Ha a bázisomon gyűlnének a zombik,már tudnék hova menni.Másokkal SOHA nem szövetkeznék, mert ha megfertőződnek,én leszek nekik az elsőszámú célpont.Röviden ennyi :D.
2014. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Há de figyelj.A társ csak jó lehet.Ha odajön a kocsihoz ha fegyvere van akkor kilő ha nincs és ki akar tenni nekem van fegyóm.Csak segíthetnek.Lehet szerelő ha szétmegy a kocsi megcsinálja.Ha megfertőződik az nem egyik másodpercről a máskra lesz hanem ott vergődik pár percet.Lehuzom az ő felén az ablakot azt kilövöm a fejét 1 desert eagle-el(igen az leviszi a fejét).Ugyanúgy kicsinálom mint a másik 10 000 zombit.Plusz minusz 1 szerintem egy emberi életért megéri.
2014. nov. 10. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Hamar elfogyna a benzin és a tampon. XD
2015. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DuplaKV ***** válasza:
Felpakolnám a kocsit 1-2 heti hideg élelemmel, és vízzel. Kölcsönkérném a szomszéd vadász valamelyik puskáját, és némi lőszert, utána megpróbálnék eljutni az ország másik felébe, hogy ellenőrizem a családomat. Aki nem fertőzött, és lehetőleg harcképes, azt magammal vinném. Otthon összeszedném a családom (megmaradt) tagjait, keresnék valami jól védhető helyet (bunkerek, katonai/határőr laktanyák, etc.) és bevenném magamat oda, vagy keresnék egy hivatalos helyet, ahol tudnak minket fogadni, és nem kell foglalkoznunk a saját védelmünkkel.
2015. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!