Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor jár munkanélküli...

Most akkor jár munkanélküli vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptember közepe fele regisztráltam munkanélküliként aztán rá pár napra felvettek egy boltba, de csak 4 órás munkára (persze 8-at dolgoztam).

Rá egy hétre ki is rúgtak, mert állítólag nem feleltem meg az elvárásoknak, de mindegy most nem ez a lényeg, hanem következő hónapban meg kaptam a munkanélkülit is (csak egy részét, mert ugye a hónap felénél regisztráltam. Most akkor nem jelentett be a boltos pasi vagy mi van? Mert akkor nem kellene munkanélkülit kapnom ugye? Vagy rosszul tudom? Ma lestem a postást, mert elvileg 10-15 között kellene megjönnie a pénznek, de semmi. Ti mikor szoktatok kapni? Van, hogy késik? Vagy most nekem jár vagy nem? Valaki segítsen, köszi.



2014. nov. 10. 11:20
 1/1 anonim válasza:
2014. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!