Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a HBMK...

Mi a véleményetek a HBMK Hungary Kft-ről?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem hallottam még erről a cégről, olyan munkalehetőséget hirdet, amihez egy pár előny (ingyenes komplett lakás, mindennemű utazás térítése, kivéve sikertelen felvételi esetén a hazautat) párosul, ráadásul annak ellenére, hogy bejelentett munkával kecsegtet, nem kérik be azokat a papírokat, amiket más cégeknél igen, sőt, szinte ez az első dolog, ha azt akarod hogy felvegyenek...na meg az ingyenes zöld szám.

Talán hülyén hangzik, de bennem ez gyanút keltett.


Válaszokat előre is köszönöm!


2014. nov. 11. 11:18
 1/1 anonim válasza:

Én nem ajánlom. Nekem volt hozzájuk szerencsém egy pár éve. Engem az ország túlsó végéből csaltak el oda. Az szálláson egy villa nem volt. Az ágyon a szivacs marha vékony mintha deszkákon feküdtem volna. Marha kicsi szobákban 2-3 ember. A szállás a munkahelytől 20 percre volt gyalog, oda kellet volna minden nap elmenni. Minderre azt mondták a HBMK-nál, hogy a szállás milyen szuper.

Meg lehetett nézni az üzemet ahol dolgozni kellet volna. A Gyurcsány mosonmagyaróvári üzeme volt. Már nem emlékszem a nevére. Egy undorító, mocskos, gusztustalan hely.

Se a szállás se a munka nem olyan volt, mint amiről, a telefonban szó volt. Egyszóval átverés, csalók!

2015. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!