Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Békás ajándéktárgyakat,...

Békás ajándéktárgyakat, ötleteket tudtok karácsonyra?

Figyelt kérdés
Békaformájú csoki is jó lenne plusz még valami ötlet ami békával kapcsolatos.

2014. nov. 12. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Készíts saját kezűleg békás csokit.

Mondjuk így:


[link]


Nem tudom, hogy teknős, vagy sima békára gondoltál, de itt van két link, innen rendelhetsz potompénzért öntőformát, ha esetleg a környéken nem jutsz hozzá.


Teknős öntőformák:


[link]


Béka öntőforma:


[link]



(Bocs a hosszú linkekért. Sajnos ezen az oldalon nem lehet linkrövidítőt használni.)

2014. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2014. nov. 17. 06:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy szerinted miben tároljam majd? Vagy adjam át, mármint valami doboz?
2014. nov. 17. 06:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a célra ami leginkább megfelelne, az egy fém kekszes doboz. Itthon mi, ebben szoktuk tárolni a karácsonykor elkészített mézeskalácsfigurákat. Szerintem ajándékboltokban biztos találsz ilyen dobozt, mondjuk most, hogy közelednek az ünnepek, szerintem még a nagyobb üzletláncokban is hozzájuthatsz. Bár szerintem békás mintájú nem igen lesz ezekből sajnos.


Második ötletem az lenne, hogy egy kisebb papírdobozt használj fel. Ezt akár be is tudod csomagolni békás csomagolóba akár. Attól függ, hogy a papírboltnak mekkora választéka van csomagolópapírokból ;)

2014. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!