Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elsőbbségi és ajánlott levél...

Elsőbbségi és ajánlott levél mennyi idő alatt ér az USA-ba? (Miami)

Figyelt kérdés
Sajnos elfelejtettem megkérdezni a postásnénit, amikor átadtam. Nagy volt a tömeg, és hátulról lökdösött egy öregasszony, hogy haladjak már... :/

2014. nov. 16. 14:34
 1/10 serenity* ***** válasza:
kb.2 heten belul
2014. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kicsit aggaszt azonban, hogy a nyomkövetésnél még mindig a célországba elküldve szerepel..

Már több napja feladtam a levelet... (kb 7 napja írja ezt ki)

2014. nov. 19. 13:58
 3/10 serenity* ***** válasza:
100%

Nekem Tampa mellett 2 het alatt ertek ide leveleim,sima mezei feladott hajszal pontosan 4 het.

Csak a sajat peldambol meritve mondtam a korulbeluli 2 hetet.De nem kene tobbnek lennie Miamiba sem szerintem. Esetleg probald felhivni a postat es megkerdezni.

2014. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De jó neked!

Nem kis összeget hagytam ott.. bíztam benne, hogy megérkezik... de lassan 3 hete utazik a világba... Nem volt benne érték, csal levél + 2db fénykép. Tehát másnak nem hasznos, hogy ellopja, nekem viszont emlék.. :(



Egy "sima" levél volt az. Ajánlva és elsőnbségivel. Nem volt

2014. nov. 26. 08:31
 5/10 A kérdező kommentje:
*ajánlva és elsőbbségivel volt feladva. A postán időközben kiderült, hogy az elsőbbségi is minimum 2 hét... de akkor is :/
2014. nov. 26. 08:32
 6/10 serenity* ***** válasza:
100%
neha becsuszhat hiba a rendszerbe de ahogy te is irtad,nem erdeke senkinek hogy ellopja a levelet.Ha vmiert nem is tudnak kezbesiteni akkor visszakuldik a feladohoz( igy mar jartam,Irorszagbol erkezett csomagomat forditottak vissza egy apro eliras miatt).Ha nem idore kellett megerkeznie a levelednek,ne aggodj,meglesz az.Itt vagy ott :S
2014. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
felhívtam őket, azt mondta, a nyomkövetésnél azért látom csak a Célországba elküldve feliratot, mert már nem tudják ellenőrizni egyes országokban a levelet (pl Amerikában sem..). Gondolom az USA-ba megérkezve új rag számot kap.
2014. nov. 26. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:
sziasztok! én 29-én adtam fel egy levelet légipostával orlandoba, nekem 5-10 napot mondtak... én úgy reménykedek, hogy már odaér, szerintetek még biztos nem?
2015. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Nekem bő két hét alatt ért oda (kb pontosan, ahogy mondták, csak akinek küldtem, az szerencsétlenkedett a levéllel, összefogta az újságokkal...), csak aztán kiderült, hogy nem tudtam követni a rag száma alapján, mert amint kilép az országból, már nem követhető... :)


Szerintem a te leveled kb 2 hét alatt odaér! :)

Nekem barátnőm válaszlevele (ami simán feladott volt) kicsit több mint 2 hét alatt ért ide.

2015. jan. 5. 14:51
 10/10 anonim válasza:

[link]

[link]


Ezeken az oldalakon is lehet nyomkövetni. Az első nemzetközi nyomkövetés, a második az amerikai posta nyomkövetési oldala.

2018. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!