Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Babetta 207-em van az a...

Tamás2000112 kérdése:

Babetta 207-em van az a gondom vele hogy amikor bemelegszik akkor leáll, elmegy a szikra szerintem szerintem a gyújtótekercs ment benne tönkre cseréljem ki?

Figyelt kérdés
elmegy a szikra szerintem szerintem a gyújtótekercs ment benne tönkre. Szerintetek a világításhoz való tekercs belezavarhat az egészbe? Mondjuk elvan kopva egy kicsit? A fórgómágnes ami középen van az ki lett cserélve egy használta . AZ is tönkremehetett? átraktam máshova a gyújtótekercset de a mágneses fórógészen egy kicsi csikot kúzótt körbe nagy baj?vagy nem számít egy kicsit sem?
2014. nov. 16. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az igen!

Nah: ha melegen le áll akkor vélhetően kicsi a hőértéke a gyertyának, vagy a karburátor nincs megfelelően behangolva.

Az meg ha a tekercsek beleérnek a a forgórészbe, az sok jót nem von maga után!

Sztem vidd el egy szerelőhöz, sokkal jobban jársz, mint ha mégtovább berheled és akkor sem lesz jó!

2014. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
elvittem de nem tudták megcsinálni uj gyertyát kapott a karburátor be van rendesen álítva de a tekercs nem ér hozzá a forgórészhez a világitás kiváló a motor is jó csak amikor bemelegszik várni kell vele, egy pár orával ezelőt álitottam az adatlapon egy kicsit jobban húzott de egy időután leált szerelőhöz meg nem akarom vinni!!
2014. nov. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!