Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diszkalkuliás vagyok?

Diszkalkuliás vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem voltam híres matektudásomról...A feladatok nagy részét nem tudom megérteni,alapműveleteket is nagy nehezen végzek el,időérzékem nem túl jó,az órát is kb 4.osztályban tudtam megérteni (most 7.osztályos vagyok),rengetegszer számolok az ujjamon,pozitív és negativ számokat abszolút nem tudok összeadni/kivonni/szorozni/osztani..

Életem során kb mindig anyukámmal csináltam meg a házi feladatokat

Most szoktam járni 2 osztálytársammal egy gimishez korrepetálni de hiába.

Anyukám szerint nem vagyok diszkalkuliás hanem szerinte magántanár kéne..de úgy érzem még úgy se sikerülne,bár ez még kiderül..

Rengeteget pánikolok,sírok,stresszelek a matek miatt..

Ha tudtok kultúrált választ adni,nagyon szívesen várom!



2014. nov. 17. 17:57
 1/2 anonim válasza:
Szia! Mi történt azóta?
2015. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia,bocsi a késői válaszért

Hát azóta talán egy kicsit mintha jobb lettem volna...viszont a matematika felvételitől még mindig parázok,mert sokszor még mindig nem értem a feladatokat,hiába csináljuk matektanárral >-<

2015. nov. 24. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!