Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy fogadtassam...

Szerintetek, hogy fogadtassam el magam, hogyan szerezhetnék új barátokat meg pasit magamnak?

Figyelt kérdés
Egyik szombat este kimentünk osztálytársakkal iszogatni kicsit, én jobban berúgtam a kelleténél és nem igazán voltam magamnál és lesz*optam egy kutyát! Mióta ez az eset megtörtént senki sem akar velem ismerkedni, mki undorodik tőlem, pedig nagyon megbántam:S Szerintetek is ekkora gáz? :S L/21
2010. jan. 28. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Áhh ugyan, szpjál még le párat és akkor majd elhiszik, hogy csak poénból csinálod :)
2010. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
omg!
2010. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tyhűűűűű, az a rongyosfa.szú seggberakott öregisten lova verné belé a rézzelcifrázott kóchengeres ráncos fa.szát a földönfutó ingyenk.urva világi öreganyádnak abba a kankós bús p.icsájába!
2010. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Aki tud erről az meg nem csókól sajnos :S
2010. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát igen vmi olyasmi..:( sajnos:(
2010. jan. 29. 14:00
 6/13 anonim ***** válasza:
HAHA, rád akkor igaz az a mondás, amit szoktak mondani, hogy "úgy nézel ki mint aki kutyát szopott" HAHA HAHA
2010. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem poénból írtam ezt ki tényleg a ti véleményetekre vok kíváncsi :S
2010. jan. 29. 17:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen más helyen próbálj új barátokat szerezni, ahol erről nem tudnak (ha télleg igaz)
2010. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát mostanában neten keresztül szoktam ismerkedni csak azzal az a baj h nem tudom h ki mennyire kamuzik és mennyire mondd igazat vagy épp másnak adja e ki magát. Ezzel ez a probléma. de azért igyekszem változtatni a helyzeten, mert rossz így :S
2010. jan. 29. 19:40
 10/13 anonim ***** válasza:
részeg vagyok, de legalább beválllatad
2010. jan. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!