Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova menjek tovább, tanulni?

Hova menjek tovább, tanulni?

Figyelt kérdés
Nagyvenyimen élek jelenleg, Dunaújváros mellett. Anya azt szeretné, ha gimibe mennék tovább(4es az átlagom). De én nem szeretnék. Apa azt szeretné, ha a rajztudásomat fejleszteném tovább, napi szinten.(Ezt én is szeretném) De leginkább cukrász szeretnék, és Dujv.-ba van is egy suli, ahol van cukrász-szak, csak hát sok a sötétbőrű, és Anyáék nem engednek. Székesfehérváron gondolkozom, de vagy koleszos leszek, vagy minden nap feljárok(napi 2x 50km) Segítsetek!

2014. nov. 18. 13:30
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:
Győzd meg őket, hogy te mindenképpen cukrász akarsz lenni és menj Székesfehérvárra. Amúgy cukrásznak érettségi után is lehet tanulni. Egy ismerősöm felnőtt oktatáson tanult és finom tortákat süt.
2014. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem engednek Székesfehérvárra, meg már próbáltam. Igen, érettségi után is lehet, de nem szeretnék gimibe menni. Számomra az nehéz.

De azért köszönöm a válaszodat :)

2014. nov. 20. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!