Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek angyalok?

Szerintetek léteznek angyalok?

Figyelt kérdés
Védelmező angyalokra gondok
2014. nov. 18. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy léteznek, de nem mindenkinek van. Lényeg a hit, hidd hogy nem esik bajod. Nem arra gondolok, hogy leugrasz a háztetőről, és a hittől nem lesz bajod. Hanem pl. kerékpározol és azon streszelsz , hogy bajod esik
2014. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldtem. :)

hogy bajod esik, akkor valószínű meg is történik. Hiszel benne, hogy nem fog történni semmi, és magabiztos vagy, akkor nem hibázol.

2014. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ki tudja...

ha meguszok egy balesetet én nem véd angyalokra hivatkozok hanem Istenre :)

2014. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát a hittantanárom megvan róla győződve hogy léteznek :D És egyébként szerintem sem hülyeség, talán még én is hiszek benne, azóta mióta volt egy pár kisebb halálközeli élményem, és mégis itt vagyok. De nevezhetjük szerencsének is, tehát nemtudom, hit kérdése az egész.
2014. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!