Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem szép...

Csak szerintem nem szép Palvin Barbara? (reszletek lent)

Figyelt kérdés
Lany vagyok de ha azt mondom hogy szerintem nem szep akkor mar irigyvagyok ,pedig nem! Nem talalok rajta semmi erdekeset. Csak en vagyok ezzel igy?

2014. nov. 18. 19:47
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mindenki mást tart szépnek. Persze, vannak nála különlegesebb és szebb arcú lányok, de most ő lett épp felkapva, és szerintem nem alaptalanul. Én legalábbis cserélnék vele, de mondom tényleg mindenkinek más a szép :D Bár az biztos hogy a többség ellened van, de nem csak te vagy ezzel így, sok helyen szidják hogy nem szép meg stb.
2014. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
A szépség relatív fogalom, mindenkinek más tetszik. Lehet, aki meg neked gyönyörűnek számít, egy PB fannak teljesen átlagos. Szerintem Barbi nagyon nagyon szép, de ez csak az én véleményem ;)
2014. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!