Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbarának szerintetek...

Palvin Barbarának szerintetek nem csúnya szája? Mármint nem is az, hogy csúnya, de nem szép?

Figyelt kérdés

ti mit gondoltok, a népszerűsége számomra mind a mai napig rejtély..


[link]


most ő rá, mondjátok, hogy jó ránézni? ez komoly?


random beírtam a googlebe, hogy nice girl


[link]

ez a csaj pl kapásból szebbnek tűnik nekem


ja tudom, hogy ez szubjektív, de ennyire, hogy még csak nem is értem, hogy mitől jó..mert ha mondjuk sejteném, de még csak az se, ennyire fura az ízlésem, vagy igazából sok embernek nem tetszik, csak a népszerűsége miatt kedvelik?



2014. nov. 10. 23:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%

Kövezzetek meg, de szerintem ez a lény egyáltalán nem szép.

Azon az első képen meg minden, csak nem nőies.

De tudod, a modell szakma már csak ilyen. Jó embernek tette szét a lábát, így simán felfuttatták. A vakolat meg csodákra képes.

2014. nov. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindenkinek jöhet be ugyanaz a karakter, szerintem sem olyan egetrengető, mint mondják, de ettől függetlenül ez a széttette a lábát-duma már nagyon unalmas, még ha színésznő lenne, akkor azt mondanám oké, de a modellszakmában casting van, ahol nők vannak, vagy homokos férfiak, és maximum fél percet hajlandóak rád áldozni az életükből. Kinek akarja itt mindenki széttenni a lábát? :DD
2014. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Én sem vagyok tőle elájulva, de mindenkiről lehet rossz képet csinálni.

A modell szakma nem csak, vagy elsősorban a szépségről szól. Sokkal fontosabb a karakter az éles arcvonalak, az a Valami, ami miatt nem siklik tovább róla a tekinteted. Ez pedig benne tagadhatatlanul meg van, különben nem jutott volna eddig.



Ezek után mondd, hogy nem szép:

[link]


[link]


[link]


[link]

[link]


[link]



(Az alulöltözött képeken is az arcot nézd)

2014. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Attól hogy betettél egy képet amin előnytelen a haja még nem csúnya egyáltalán, szerintem nagyon szép nő. A második akit linkeltél pedig egy átlagos nő, szomorú lefelé hajló szemekkel, nekem nem tetszik az ilyen.
2014. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak a szaja, hanem az egesz no ugy ahogy van!
2014. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
Furcsa ilyet hallani, szerintem Barbi gyönyörű, az általad linkelt lány pedig inkább csúnyácska. Ebből is az jön le hogy mindenkinek más tetszik, de az azért tény hogy Barbinak nem mindennapi arca van.
2014. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Véleményem szerint Barbi szép, sőt! Én már akkor szerettem, amikor még nem volt felkapott. Persze nyilván sokaknak más az ideál, más a szép nő, de hát nem is tetszhet mindenkinek. Túlnyomó többségben viszont kedvelik az emberek.
2014. nov. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%

Furcsa mi ? Kedves 6-os!

Mert van olyan ferfi akinek nem sablonizlese van es mer ilyet irni ,magyaran kilog a sorbol a tobbi kozul !

Elarulom nekem ettol kifinomultabb izlesem van ,mint sem az ilyen sablon csajokat istenitsek...

2014. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

8as nem tudom mitől, kell ilyen agresszíven reagálni arra, hogy ha valakinek más az ízlése mint neked, ahogy nekem is..mert nekem se tetszik, de attól még, hogy sok embernek tetszik, nem jelenti azt, hogy nekik "szar" az ízlésük, nekünk meg "kifinomult" egyszerűen csak más


egyszóval na, megtudtam, hogy minden embernek más az ízlése, köszi a válaszokat! :D

2014. nov. 12. 12:43
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező! Nagyon nagy igazságot írtál le az utolsó hozzászólásoddal! Látszik, hogy érett gondolkodásod van, minden tiszteletem :)
2014. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!