Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Huawei Ascend G6 telefonról...

Huawei Ascend G6 telefonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Telefonválasztás előtt állok és nagyon megoszlanak róla a vélemények.Mennyire megbízható ez a telefon? Akinek ilyen telefonja van, annak mi a véleménye róla?:)

2014. nov. 18. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. nov. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Én ilyen telefont vettem, és a következő szempontok vezéreltek:

- jó ár-érték arányú legyen

- praktikus, használható legyen

- hosszú üzemidővel rendelkezzen.

Kábé 2 hete használom, és nagyon szeretem.

Gyors, a négymagos proci és a memória is eddig bőven elegendő. Praktikus funkciók vannak benne, alapból, amelyeket állítólag csak a rootolt telefonok tudnak. Kellemes a kezelőfelülete, és nekem átlagos használat mellett (állandó wifi vagy netkapcsolat, némi internetezés, e-mailok intézése, naptár használata, kevés játék, és egy kis navigáció, néhány fotó) két és fél napig bírja egy töltéssel.

Talán mellékes, de engem megfogott a külseje is: nem az átlagos tepsiforma. Kifejezetten kellemesnek találom a kinézetét.

Lehet, hogy a kijelző felbontása nem a legnagyobb a mai igények szerint, de engem nem érdekel, észre se nagyon venném a különbséget a HD és qHD között... enek számomra nincs jelentősége. Sőt, mivel kisebb egy picit a felbontása, talán ezért is bírja jaobban az aksi.

Szóval én ajánlom, a saját tapasztalataim alapján. Nem bántam meg hogy ezt választottam.

Remélem tudtam segíteni!


Üdv.

2014. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)


A második válaszolónak még:

Engem is nagyon megfogott a kinézete,de örülök,hogy mellette még praktikus is. Nagyon sokat segített a válaszod. Most már sokkal könnyebb lesz döntenem.:)

2014. nov. 28. 22:50
 4/5 anonim válasza:
Én is ilyet szeretnék arany színben és ugylátszik jo telefon
2014. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg jó telefon. Bár én csak nemrég kaptam meg,de már most nagyon tetszik és meg vagyok elégedve vele. Csak ajánlani tudom.:)
2014. dec. 20. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!