Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha egy lány húsz...

Nagyon ciki ha egy lány húsz évesen még nem volt férfi előtt meztelenül és nem élt még nemi életet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
nem
2014. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem
2014. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Miért lenne ciki? Te annak érzed?
2014. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Egyáltalán nem ciki.


Sőt... épp ellenkezőleg: hatalommal bírsz =) A férfiak, ha valahonnan megtudják, hogy még szűz vagy, versengeni fognak a kegyeidért. Ha okos vagy, nem kosarazod ki őket, de nem is adod magad oda nekik. Szimplán csak begyűjtöd a bókokat =-)


Egy szűz lány kincs =)

2014. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Én férfi vagyok és 23 évesen voltam először nővel...

A híres Tom Selleck azt nyilatkozta, hogy ő is elmúlt 20 éves amikor átesett a tűzkeresztségen...

Szeretnélek megnyugtatni, hogy nem maradtál le semmiről.Bár nincs nálam a bölcsek köve, de szerintem érdemes várnod a megfelelő partnerre, hiszen a testi vonzalmonál sokkal fontosabb a lelki harmónia két ember között. A testi kapcsolat az már csak a ráadás.

Ennyi év után tudom, hogy későn érő tipus vagyok, ráadásul kisebbségi komlexussal is küzdöttem a társkeresés terén. Szóval az a lényeg, hogy megtaláljuk a lelki társunkat, azt az embert aki ha azonos nemű lenne barátunknak választanánk. Persze fontos, hogy "működjön a kémia", de csak erre nem lehet hosszútávon építeni......

2014. nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell szégyenkeznem?
2014. nov. 21. 11:51
 7/9 yuda ***** válasza:
100%

Sokan azért nem házasodnak, mert ha úgyis megkapják a lányt könnyedén, akkor miért házasodjanak?! Begyűjtenek minél több skalpot, mondván most élik ki magukat.

Nem jól van ez így, mert a lányok szolgáltatnak okot rá. Szinte már versengenek, -de közben jól lejáratják magukat.

A pasik persze röhögnek a markukba, mert a csajok még versenyeznek is egymással. Azt hiszik a butusok, hogy ha odaadják magukat, az jót tesz a kapcsolatnak.

Hát nem!

Túlnyomó többségben egy pasi addig hajt a lányra, amíg meg nem kapja. Aztán megtörli a száját, azt mondja ez is megvolt és lép tovább. Jöhet az újabb kihívás.

Ha minden nő úgy gondolna a szüzességre, hogy az egy kincs, az egy érték és nem adná ilyen könnyen magát, akkor a férfiak rá lennének kényszerítve mind a házasságra, mind a hűségre. Így viszont semminek semmi értéke. Felborult az értékrend.

Sajnos túl sok ember nevezi a jót rossznak és a rosszat jónak.

2014. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szégyen, de gáz, és értékelhetetlen opció!

Nekem szűz lány nem kell, nem vágyom rájuk!

(volt ilyen irányú tapasztalatom... Aki ezt "értéknek" gondolja, az nagyon el van tájolódva!

Egy szűz lány max. a birtoklási vágyat elégíti ki, nagy élményt nem jelent.

És nem érték! Számomra semmiképp!

2015. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó te le se tagadhatod hogy meleg vagy! :D
2015. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!