Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartják gáznak ha...

Miért tartják gáznak ha eladóként szeretnék dolgozni felnőtt koromban? 14/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nemgáz én is annak tanulok de mellette fodrász és kutyakozmetikus is leszek :DD amúgy lehet, hogy csak irigyek, hogy ilyen nagyratörő vágyaid vannak!!:D
2010. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mert nem nagy karrierlehetőség..nem árulkodik túl nagy ambíciókról..


de ez ne zavarjon,ha ez az álmod*-*

2010. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kiskoromban énis az akartam lenni :)

am nem gááz :D

2010. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már 14 évesen ilyen határozott elképzeléseid vannak! Kevesen ilyen eltökéltek. Mi vonz benne?
2010. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
talán az emberek közelsége
2010. jan. 29. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTEM nem is az hogy gáznak tartanák hanem általában egy eladó nem keres jól.(max ha a saját boltjába dolgozik eladóként : DD)és gondolom ezért tartják furcsának mert elég sok embernek az is egy szempont hogy 10-20év múlva mikor odakerülsz akkor mennyire lesz szükség még erre a munkára.bár eladó mondjuk mindig kell:D
2010. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
boltok mindig vannak boltkóros emberek is:D:P
2010. jan. 29. 20:20
 8/9 anonim válasza:
nem gáz,én egy éttermet akarok nyitni,péknek,szakácsnak akarok tanulni,de mivel asztmás és allergiás vagyok nem lehetek az mert az orvos nem adja meg az alkalmasságit,amúgy még az eladói szakma is vonz de csak a nagyáruházakban,lidl aldi,tesco,penny.
2012. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta mizu kérdező, 26 évesen? Ha sikerült a bolti eladós álom, azért remélem, nem ábrándultál ki, szereted továbbra is.
2022. szept. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!