Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, akinek van...

Tetszik egy fiú, akinek van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel versenyen találkoztam(mindketten judozunk)és jól elbeszélgettünk,facebookon a nap 24 órájában beszélgetünk.Szerintem én is bejövök neki.Azt mondta van barátnője,de nem volt hajlandó elmondani a nevét,ami kicsit gyanús volt,de úgy látszik a srác beszélt a barátnőjével rólam,hogy milyen jóba vagyunk.A csaj rám írt,és azt mondta hogyha nem szállok le a pasijáról vele gyűlik meg a bajom.Beleröhögtem a pofájába:D na mindegy és a sráctól eltiltott tőlem,de titokban beszélgetünk,és instán állandóan lájkolgatja a képem,mindennap leírja milyen szép reggele van,hogy visszaírok neki:) Mit tegyek hogy összejöjjek vele?SEGÍTSÉG! 14/L
2014. nov. 23. 21:25
 1/1 anonim válasza:

Szerintem hagyd békén.

gondold magad fordított helyzetbe, hogy jársz a sráccal, jön valaki senki csaj és elszedi a pasidat

grat...

2014. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!