Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Furának és bonyolultnak...

Furának és bonyolultnak tűnhet. Tanács kel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly tetszett nekem két srác. Igen, egyszerre. Én is nekik. Mindkettővel barátok voltunk. És ők is haverok voltak. Azóta járok az egyikükkel. A másikkal továbbra is barátok vagyunk. A két fiú is újra jóban van. Az egyik barátnőm végig támogatott. Segített lelkileg. Dönteni. Ez nagyon sokat jelentett. De aztán bevallotta, hogy mindig is tetszett neki a másik srác. Ők is összejöttek. Aztán szakítottak. Azzal a fiúval többször keveredtünk már félreérthető helyzetbe. Akkor is mikkor jártak és akkor is mikkor már nem. A barátnőm féltékeny lett. A barátom és az összes haverom hisz nekünk. De a barátnőm nagyon haragszik, pedig nem történt semmi. Mikkor ketten maradunk egy helységben, éreztem, hogy meg tudna fojtani. Fáj, hogy nem hisz nekem. Azóta az ő kapcsolatuk egy hullámvölgy. Hol együtt vannak, hol nem. És szerinte miattam. A múltunk miatt. Mert én és a (jelenleg) volt barátja voltunk már együtt. De már tényleg nem vagyok szerelmes belé. Barátom van! De a barátnőm nem hisz nekem. Hagytam, hogy egy fiú a barátságunk közé álljon. A kérdés: hogyan békítsem ki a barátnőmet?

2014. nov. 23. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen csaj nem barátnő. Folyton csak a tüskét fogja keresni a kapcsolatotokban. Te nem tehetsz semmit amíg ilyen a természete
2014. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de tényleg nem szeretném, ha haragba lennénk.
2014. nov. 24. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!