Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Barátok Közt című rendivül...

A Barátok Közt című rendivül népszerű sorozatott és szereplőit főleg a főszereplőit szinte minden Magyar ember ismeri szerintettek?

Figyelt kérdés
Gondolom minden magyar ember ismeri a Barátok Közt című sorozatott ezért gondolom ezt. A Barátok Közt elvileg Magyarország Legnépszerűbb sorozata és már több mint 16 éve minden hétköznap képernyőn van. Nemúgy mint a többi sorozat, valóságshowk, show műsorok stb.....Szerintettek?

2014. nov. 24. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy csomó "Magyar" ( --> magyar ) ember nem is néz tévét.

Például magamtól én sem nézek, csak most pár hónapja átmenetileg a szüleimnél lakom, és ők tévéznek, így azóta ömlik rám a kultúra a televízióból. Például azóta tudok egy csomó magyar "celebről", miattuk ismerem a "Celeb vagyok, ments ki innen" című műsort, meg a faterom folyton nézi a Barátok köztet is, így most már abból is föl vagyok világosítva.


De ha nem költöztem volna most haza, akkor csak azt tudnám, hogy létezik az a műsor, és fogalmam sem lenne, hogy újabban ki kicsoda benne, vagy legfeljebb csak nagy vonalakban.


(Különben már egy ideje létezik Internet meg torrent, meg lehet nézni bármelyik világszínvonalú filmet vagy sorozatot reklám nélkül, amikor neked jólesik, nem kell az RTL Klub kínálatára és időbeosztására redukálnod a fogyasztási szokásaidat.)

2014. nov. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!