Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet az ember népszerű?

Hogy lehet az ember népszerű?

Figyelt kérdés
Sziasztok!az lenne a kérdésem főleg (nők,lányokhoz),hogy ti mi alapján jellemztitek a jó társat? gondolok itt belső külső jellem meg addotság pl : izmos jól táncol udvarias. nagyon megköszönném a válaszotokat:)
2009. ápr. 15. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Pl. nem kérdez gyerekes dolgokat.
2009. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


Ha minden áron, görcsösen népszerű akarsz lenni, akkor pont az ellenkezőjét fogod elérni. Ne akarj senkire hasonlítani, ne akarj egy idegen által leírt "népszerű receptet" követni, hanem add magadat!


Legyél kedves mindenkivel, mosolyogj sokat, ha tudsz próbálj meg mindenkinek segíteni.


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Fontos az ápoltság, a jó illat, az izmok is, meg a helyes pofi.

De mit sem érnek ezek, ha belül nem vagy egyedi, laza, jó fej, okos, szellemes, segítőkész, kedves, megértő.

És ezeket ne érdekből tedd, hanem mert tényleg ezt gondolod, akarod.

Mindig gondold át, mielőtt mondasz, vagy teszel valamit.

Legyél kedves azokkal is, akikkel nem akarsz összejönni, járni, szóval ez megint az érdekre vezethető vissza.

Bókolj kedvesen, ajánld fel a segítségedet!

Remélem érted.

2009. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Épp ez az, hogy mindenkit külső alapján ítélnek meg!

Ha valaki visszahúzódóbb, vékony és nem izmos, de jó fej és normális akkor az már le is van nézve.


F/17

2009. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Én nem vagyok "kigyúrt" soha nem zselézem a hajam és kicsit pösze is vagyok, de mégis szeretnek az emberek a környezetemben, mert kedves vagyok velük még ha annyira nem is szimpatikus az illető, ha tudok segítek még ha ezzel ártanék is magamnak, viszonylag könnyen megtalálom a helyem a társaságokban (van ahol én vagyok az "okos", van ahol én vagyok aki felvidít mindenkit és mindig vidám van ahol én vagyok a "jópasi"), tudom az illemet, ja és amire a legbüszkébb vagyok sokan megdicsérték a fenekemet:D

17/F

2009. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.az első válaszolónak üzenem ,hogy

-hol látad h én népszerű akarok lenni?

-2. ezzel csak arra voltam kiváncsi ,hogy az emberek mit szeretnek a másikban

3.feltehetek gyrekes kérdéseket mert 16 évesen még annak számitok

4.te azdsz gyerekes választ és még bunkó is vagy:)

2009. ápr. 16. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Én sajnos azt látom, hogy a népszerűség főleg tini korban 99%-ban a külsőn múlik, semmi máson. Az, hogy a személyiséged milyen, másodlagos. A népszerű emberek többsége szerintem személyiségében nem túl fejlett, mert inkább a külsőjére koncentrál, arra tesz fel mindent. Van egy másik fajta népszerűség is, amikor az illető lyukat tud beszélni bárki hasába, bármilyen helyzetben tudja, hogy mit kell tenni vagy mondani, hogy az adott szituációt a saját javára fordíthassa. Tehát egy elég manipulatív személyiség kell hozzá.
2009. ápr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Először is akkkor ne haragudj, félre értettem a kérdésedet!


Az életem során megismert népszerű emberek ilyenek:

-vagy nagyon jól néznek ki, vagy egyáltalán nem, de ezt egy nagy fokú magabiztossággal(talán)beképzeltséggel kompenzálják

-általában az adott divatnak megfelelően öltöködnek

-amit ők csinálnak az sosem ciki...

-rettenetesen optimisták, vidámak


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!