Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 22 éves lány vagyok! Azt...

22 éves lány vagyok! Azt mondják szép lány vagyok. Tudom kérdés h ki mondja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg az hogy mindig vagy fiatalabbaknak tetszek vagy idősebb csúnyáknak!Tudom jól nem minden a külső!Ma például bementem a munkaügyibe és volt ott egy idős helyes hapsi észre se vett!Egy dologgal lehet kicsinálni ha vki közömbösséget mutat felém!És most nem csak róla van szó hanem ha már szép lány vagyok akkor mért nem akad aki velem egy kategóriába sorolható!Most a kérdés csak az h nem is vagyok szép?Lejjebb adok abból a mércéből és keresek olyat akihez egyáltalán nem vonzódok csakhogy ne maradjak egyedül!Teljesen elvagyok keseredve !
2014. nov. 24. 12:57
 1/2 anonim válasza:
Küldesz nekem képet? Lány vagyok én is és akkor mondok véleményt rólad meg tanácsokat is adhatok :)
2014. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KoroGyula válasza:
Menny be a legközelebbi kocsmába hidd el lesz ott oJan aki ugymegba.sz hogy kiesik a szemed
2014. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!