Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb.600 forint értékű lopást...

Kb.600 forint értékű lopást mivel büntetik? :D

Figyelt kérdés
Sztori: Teszkó. 2 db óvszer és egy fogadás. Biztonsági durva és össze vissza fenyeget. A lopott érték 600 forint és ki lett fizetve, mégis rendőrségi ügyet csinál belőle. Most csak találgatok, ezt mivel büntetik. Szóbeli vagy pénzbünti?
2010. jan. 30. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
ki szokták írni hogy minden lopást rendörségi feljelentés követ. hát remélem kézlevágással büntetik, mint régen.
2010. jan. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Melyik kezeddel loptad a gumikat? A bal kezeddel? Na tedd csak ki ide,én rácsapok!!DÁDÁ!!:):)

(komolyan! 600 forintért elő se vesznek....Ha rendőrségre kerül is,ott tuti a kukában végzi,esetleg egy szóbeli "fejmosást amit adnak"...

2010. jan. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk olyan volt, hogy Tescoból otársak csomó dvd-t loptak... Náluk az volt, hogy csak szülői felügyelettel mehetnek be a Tescoba (minden tescoba elküldték a képüket)
2010. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megúszod egy ejnyével.:D
2010. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

aki nagyban lop az zseni aki kicsibe az meg hülye:)

ez már csak igy van

2010. jan. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó na, nagy hülye voltam, de tényleg nem jellemző rám. Jó nevelést kaptam és büszke is vagyok rá. Azért szégyellem magam, hogy egy ostoba fogadás miatt ilyen helyzetbe hoztam magam.


Remélem tényleg megúszom egy ejnyével és nem tiltanak ki a Teszkókbol. Azért ez talán nem olyan durva, mint a dvd lopások.


Köszi a válaszokat! :)

2010. jan. 30. 01:32
 7/8 anonim ***** válasza:

20.e forint alatt csak szabálysértési feljelentés.

5ezer forint alatt rendört sem hivhat,nyugodj meg nem lesz belöle semmi.tudom biztonsági örként dolgoztam egy Auchanban.és a Jogszabály midnneütt ua.

2010. jan. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mégis rendőrt hívott. Persze a rendőr (szerintem nevetve) közölte, hogy esze ágában sincs kijönni :))

Köszi az infot.

2010. jan. 30. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!