Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Be voltam rúgva és kiesett az...

Be voltam rúgva és kiesett az éjszaka? Hogy emlékezhetnék?

Figyelt kérdés

volt egy csúnya este hónapokkal ezelőtt. este 10től hajnal 3ig csak 2 emlékképem van.

nem tudom hogy kerültem be az ágyamba, a mai napig. a szüleim nem voltak akkor a városban, azért is rémísztő, hogy vajon ki hozott haza?egyik barátomnak se volt kocsija vagy jogsija.

van valami módszer, amivel vissza lehet idézni az éjszakát?


2014. nov. 24. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemigen. Jó eséllyel eszméletlenre ittad magad. Jó tanulópénz, az tuti. Főleg, ha holnapután kiderül, hogy terhes vagy, vagy kipakolják a kecótokat reggelre. Gratulálok!
2014. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és nem kérném a leszidásokat. tudom , hogy hiba volt, azóta nem voltam buliba sem.

a szüleim furcsállják is

ja és nem vagyok 14 éves már, törvényesen is fogyaszthattam alkoholt

2014. nov. 24. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt, pedig nem vagyok nagy alkesz :) másnap megkérdeztem a többieket, hogy mi történt.
2014. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valaki nem csinált képeket? Nálunk is régen abból derült ki pár dolog. Vagy más nem tudja elmesélni, mi volt nagyjából? Hátha ha pár dolog meglesz, beugrik még valami.
2014. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sehogy kerdezd meg a baratokat hogy mi tortent veled? Nem mentel el valakivel? Mast nem tudsz tenni.
2014. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megkéred az összes barátodat, hogy meséljék el az éjszakát, aztán azokból összerakod a képet.
2014. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!