Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Heti egy éjszaka a nagyszülő...

Heti egy éjszaka a nagyszülő vigyáz a gyerekekre, míg a szülők kettesben vannak. Szerintetek ez sok vagy normális?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Amennyiben a nagyszülőnek, a gyereknek és a szülőknek jó, normális.
2013. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 gömbicica ***** válasza:
90%
szerintem tökre jó!!!
2013. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
az lenne a normális, ha kérés nélkül vigyáznának az unokájukra. legalábbis 15 éve a nagymamám mindig kérés nélkül vigyázott ránk, mert örült, hogy ott vagyunk. amikor meg időotthonba került, én mindig rendszeresen látogattam, mert bűntudatom volt, ha nem mentem be hozzá.
2013. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem sok, persze a nagyszülők is örülnek az unokáknak de a main nagyszülők többsége ugyan úgy dolgozik. Nekik is jár a pihenés, és ők már felneveltek a gyereküket.
2013. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Engem a nagyszüleim neveltek fel! :)

Anyával meg csak találkozok. Ő meg van a férjével. xD

2013. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Igen csak 15 éve már 40- 45 évesen a nők nyugdíjasok voltak, most meg 8 órába dolgoznak még.
2013. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem miért lenne baj...

Ha a nagyszülők örülnek az unokának, a gyerkőc is szívesen megy, akkor a szülők is tudnak egymással foglalkozni. Nem attól jó szülő valaki, aki 18 évig össze van nőve a gyerekkel.

2013. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 gömbicica ***** válasza:
72%

3-as!

nekem három unokám van, de pirosbetüs ünnep, ha velük lehetek. hiába kérem nem adják.

pedig aztán nem vagyok egy mumus. aki ismer tudja!!!

ha velem volt a nagyobbik ének,mese,zenehallgatás,játék, volt minden. IMÁDOM!!!! Az ikreket néhanapján vigyázom, mig anyuka körmöshöz megy(((

Sajna.

Ha kérik mindig boldogan megyek. SŐT!!!

Voltak időszakok, mikor szét voltak esve, felajánlottam, hogy menjünk el együtt nyaralni. (NEM EGY HÁZBA, AKÁR MÁSIK VÁROSBA IS!!!!!!!! HA UGY AKARJÁK!!!)

amig ők magukkal vannak elfoglalva pár órát, vagy turáznak, kirándulnak, addig figyelnénk a gyerekekre. amint megjönnek mi eljövünk és maradnak maguk.

nem kellett. inkább mindennaposak voltak a veszekedések stb. De kezdenek rájönni, hogy azért saját magukat kizsigerlni utolsó morzsáig hülyeség.

NEKEM NE MONDJA SENKI, HOGY (PERSZE, CSAK HA A NAGYSZÜLŐ MÁR NEM AKTIV) HETI EGY NAP EGY FIATAL PÁRNAK NEM AJÁNDÉK.

Nem azért, mert utálnák a gyereküket stb, de a zavartalan együttlétnek nincs párja.

2013. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagymama nem dolgozik, nagypapának irodai munkája van. 55 és 57 évesek.

A gyerekek 3 és 7 évesek.

2013. szept. 25. 18:49
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a heti egy éjszaka nem sok. De mi inkább 3-4 hetente egy teljes napra/hétvégére odaadjuk a gyerekeket a mamáéknak. De megkérdezem a mamáékat, hogy mit szólnának néha egy-egy potya péntek estéhez. Biztos örülnének. Nálunk se dolgoznak már. Szerencsére kései gyerek vagyok. 28N
2013. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!