Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak azt akarom megkérdezni,...

Csak azt akarom megkérdezni, hogy 2015 május 12. -én tényleg lesz budapesten violetta koncert vagy ez csak egy petyka?

Figyelt kérdés
sok helyen ezt olvasom hogy május 12.-én 12:00-kor budapesten violetta koncert lesz a papp lászló sport arénában.viszont a külföldi oldalakon pedig sehol nem találok róla semmit.plusz a papp lászló sportaréna honlapján sincs róla szó.jegy sincs még sehol,pedig ha májusban lesz koncert már jegynek kéne lenni.valaki tudja mi ez?a válaszokat előre is köszi! :)

2014. nov. 25. 17:26
 1/6 violetta 2002 ***** válasza:
nem sajnos nem de reménykedjünk hogy lesz valamikor:) de tuti nem lesz pont 12 órakor kedden
2014. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért köszi :)de ne felejtsük el:a remény hal meg utóljára :)
2014. nov. 26. 17:09
 3/6 anonim válasza:

Én láttam magyar oldalon, bár nagyon kételkedem benne, mert még nem lehet rá jegyet venni. Itt egy link:

[link]

Bár van olyan koncert, ami júniusban lesz, és már lehet rá jegyet venni, ki tudja. Reménykedjünk :)

2014. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 violetta 2002 ***** válasza:
hát ez olyan kamu oldal sztem
2014. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kamu!

2015.Aug.29 jönnek!! *-* Ugy hogy siess a jegyekkel fyogyásban vannak :O

2014. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

A 2015. május 12. az szerintem pletyka.

2015. augusztus 29. 19:30 Budapest Papp László Sportaréna, ez már biztos. :-)

2015. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!