Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitöl jobb a rendes fű mint a...

Mitöl jobb a rendes fű mint a herbál? Többi lent!

Figyelt kérdés
4-5 alkalommal szivtam herbát,de az első meg a 3.-ra nagyon rásokallatam..a rendes fűtől lehetnek ilyesmi érzéseim? Még azt szeretném,hogy a rendes fű hatása alatt mit érezni? Az ilyen "minek szivod azt a szart" válaszokra nem vagyok kiváncsi :)

2014. nov. 27. 18:20
 1/5 Pánczél ***** válasza:

Kedves kérdező!

azért jobb a sima mint a herbal/bio (mindegy h hívod mind 2 az) mert a herbal az több különböző vegyszerekbol áll amíg a sima fű azt meg termesztik.

""" rendes fűtől lehetnek ilyesmi érzéseim?"" Nos a sima fűtől nem lesznek ilyen pillanataid.

""" Még azt szeretném,hogy a rendes fű hatása alatt mit érezni?""" Az emberektől és fű fajtatol változik, van olyan amelyiktol beszedesebb leszel van amelyiktol inkább alszol, valamelyiktol meg látsz dolgokat példának mondom: ott van az égen egy repülő rózsaszín elefánt..

ezeket így lehetne sorolni órákig mert ugyan is több fajtája van a fűnek van kék fű fehér fű lila fű tiger nevezetű, büdösborz,...ezt meg napokig sorolhatnánk na mindegy picit el kanyarodtam a kérdéstől de remélem segítettem^^

2014. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. nov. 27. 20:44
 3/5 dragonkalo ***** válasza:

A herbal és a bio között is van különbség.

Egyébként ha tépsz,akkor sima fűvel csináld:D

Biotól simán leállhat a szíved,és ha sok herbált szívsz az se a legjobb.

2014. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a bio/herbál fűtől jobban betompulsz, vörösebbek lesznek a szemeid és sokkal jobban kiszárad a szád, mint a normáltól.. hatásban ez a különbség kb.
2015. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pánczél ***** válasza:
Még mindig buták vagytok!
2019. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!