Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti kaptatok ilyen emailt? Kamu?

@lm@ kérdése:

Ti kaptatok ilyen emailt? Kamu?

Figyelt kérdés

Én nem valami pontosan értettem a szöveget,de így szólt:

"Üdvözlöm Önt, remélem, hogy minden rendben van veled?


Vagyok kapitány. David Kale, jelenleg Afganisztánban az amerikai hadsereg egy békefenntartó missziót, én vagyok a kapcsolatot, mivel a probléma minden United State katonai vállalkozók most szembesül, az amerikai kormány engedélyezte a szerződés megszűnését adni a katonai vállalkozók és elkobozzák az alap megszerzett a szerződéstől, mondom nektek, mindezt azért, mert valami bennem hisz benned, de nem láttuk egymást szemtől szembe, de azt hiszem, az én ösztönök és soha nem hagyott cserben


Szereztem $ 2.500.000 USD a szerződéstől tettem az ENSZ olajat élelmiszerért program itt Afganisztánban, most a kormány minden ilyen szerződések tenni bármilyen katonatiszt szolgálatot Afganisztánban, és létrehoz egy panel vizsgálatot, hogy elkobozzák alapok szerzett az összes szerződést tenni bármilyen katonatiszt, most nincs lehetőség, mint hogy eltoljuk az alap egy biztonsági cég, ahol biztosított az alap, hogy elkerüljék az alap, hogy elkobozták


Írok neked, mert szükségem van a segítségedre, hogy biztosítsa ezt az alapot, mert ez az életem időmegtakarítás, és ez fájdalmas lesz, hogy más embereket, hogy kihasználják ezt a hatóság által kiadott kormány elkobozza én kellett pénzt keresni, és a meghiúsítsa az életem, így azt akarom, hogy engedélyezze az ENSZ biztonsági cég, ahol megmentette az alap biztonsági trunk box szállít az alap az Ön, és akkor rögzítse a mentési helyet, feladatunk itt az afganisztáni befejezni egy hónapon belül ideje, és én jön át, hogy találkoztunk az Ön országában, azt fogják kompenzálni akkor 30% a teljes alap és 5% lesz a költségeket encored a tranzakció során


Tudnom kell, akkor is, és bízom benned, hogy segíteni nekem fogadására ennek az alapnak a diplomáciai cég Londonban, ahol az ENSZ letétbe én szállítmány csomagtér doboz, mint egy családi kincset, mert nem akarom az ENSZ tisztségviselői vagy a diplomáciai cég London megérteni, hogy a biztonsági trunk doboz tartalmaz semmilyen pénzt a biztonsági célú


Minden elrendezése, hogy ki a szállítmányt dobozt londoni folyamatban van a United Nations diplomata ügynök felelős tiszt. Csak azt akarom, hogy ne fogadja a pénztár mivel nem tudok fogadni közvetlenül miatt a státusz és kötelessége, és meg kell tartani ezt a tranzakciót szigorúan bizalmasak, és ott nem kockáztatja járnak ebben az ügyletben


Köszönjük megértését és én is azt várta, hogy megkapja a választ a lehető leghamarabb



Üdvözlettel

Százados David Kale "



2014. nov. 27. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kaptam de hatalmas kamu.
2014. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sok pénze van vehetett volna 1 normális fordítóprogramot :DD:D:DDD
2014. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az "Olajat élelmiszerért" program soha nem volt Afganisztánban. Az Irakban volt. Többek közt ebből is látszik hogy kamu az egész
2014. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a klasszikus nigériai csalás, más néven 419-es csalás.


Bővebben itt:

[link]

2014. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonlót kaptam már, és láttam már ilyen hirdetéseket is. Hatalmas kamu, még le se fordították a szöveget normálisan xD
2014. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!