Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor nyit az emag?

Mikor nyit az emag?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefeküdni aludni de nem tudom hánykor nyitnak ki.

2014. nov. 27. 23:47
1 2
 1/14 GR.Tomi válasza:
Belső infók szerint kb8.00kor szerver terheltségtől függően.
2014. nov. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor 7,45 kor kelek :)
2014. nov. 28. 01:50
 3/14 anonim válasza:
Blekfrjdéj? Én is megnézem, most indulok munkába. Szerintem egy vicc az egész. Az extremedigitalos black friday is az volt. Az árengedmények között sehol nem láttam azt a hatalmas csökkentést. 3-6 e forintos engedmények ha voltak. Itt is ez lesz. Hétköznapi szintí akciók.
2014. nov. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
bemutató video alapján úgy néz ki azért lesznek jók
2014. nov. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Hát figy, a legdrágáb shopok egyike. A galaxy tab máshol a legolcsóbb helyen akció nélkül is 28650, náluk 27900 lesz, azaz náluk az akcióban 750 forintot nyersz csak. Ingyen szállítás meg máshol is van.

A többi híres akció is hasonló. Sok fillér-b-aszó embernek ez is elég persze, értik a románok, hogy kell lehúzni a magyarokat, nem hiába lett sikeres cég. Én drukkolok nekik, mert megérdemlik, ahova jutottak, csak ezek az akciók nagyon vérszegények. Az amerikaiak azt is bevállalják ilyenkor, hogy egyes árukon nagy veszteségeik lesznek.

2014. nov. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ja összekevertem mással, a galaxy tab (a lite minden bizonnyal) náluk 26900, de még ez sem valami brutál nagy akció. LG tévé lenne az eredeti ár (nem náluk, hanem általában a legolcsóbb webshop árához képest is) kétharmadáért, már akkor szétszednék őket az emberek.
2014. nov. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
k.vas életbe itt magyaráztok most keltem fel egy csomó jó cucc volt de már mindenre az írja "nincs már készleten"
2014. nov. 28. 08:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyedül a te hibád, ha nem keltél fel időben. Ne másokat hibáztass.
2014. nov. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:(
2014. nov. 28. 09:02
 10/14 anonim válasza:

Talán mert soha nem is voltak készleten?

Elhiszed, hogy a várhatóan legjobban fogyó cuccokból csak néhány darabot tartanak, ami már az első percekben elfogy?

Úgyhogy ne sajnáld, nem maradtál le olyan dolgokról, amik sose voltak. Ott van egy 70 e forintos laptop 40 e forintos áron, ami természetesen nyitáskor sem volt már készleten.

A többit az ebay-ról simán meg tudom rendelni jó árakon.

2014. nov. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!