Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek rendőrrel?

Ti összejönnétek rendőrrel?

Figyelt kérdés

Én mindig is előítéletes voltam velük szemben.

Butának és semmirekellőknek tartottam/tartom őket. Csak játsszák az eszüket egyenruhában. Most bnőm ismerkedik egy rendőrrel, akire én nem nézek jó szemmel az "előítéletem" miatt.


Szerintetek is van igazság abban,h a rendőrök nagy általánosságban buták? Vagy csak ez van a köztudatban?

Tényleg nehéz iq tesztjük van felvételin? Bnőm szerint igen, és ezzel érvel,h már pedig ez a srác nem hülye,mivel átment a "nehéz" iq teszten is.... Én csak röhögök!

Most kíváncsi vok,hogy hányan osztják az én véleményemet!



2014. nov. 28. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenki rendőrnek születik, csak van aki tovább tanul! :DDD én még épeszűvel nem találkoztam!

Megállít a majom, 50 köbcentis robogómmal vagyok, mjd megjegyzi, hogy nem látja a rendszámot! Én meg közlöm vele, hogy te gyökér, erre nem is kell! Aztán sztem leesett neki is, hogy mekkora egy kretén, vagy már lehet az nap én voltam a sokadik aki elküldte a pi csába és végül elengedett :DDD Gondolom a fa szmérete nagyobb mint az IQ-ja :DDD

2014. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Micsoda gonoszok vagyunk! Látom emberemre találtam benned!

Szóval akkor te is osztod a véleményt,hogy a legtöbb valahonnan csak összeszedi a rendőregyenruhát.... :O

2014. nov. 28. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy nincs rájuk szükség hisz ez nem helyt álló (nem volnának jó viccek stb :DD), csak azt, hogy rengeteg közülük alapod ad a sztereotípiáknak.

Meg nem csodálom, hogy nehéznek tartotta a rendőrtisztit, hisz rendőr :DDDD

2014. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Most kíváncsi vok"

tudod mi a külömbség a "vok" és a "vagyok" között?

Az agy!


Ha ilyen okos barátnője van mint Te akkor miért zavarna ha megközelítőleg hasonlóan okos barátja lenne? :)

2014. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! (: Hogy megnyugtassalak, iskolázottságilag már letettem pár dolgot az asztalra, sajnálom,ha számodra ez a kis hiba a tudásomat tükrözi. Nagyon hozzá szoktam a rövidítésékhez, és egyébként ez nem egy hivatalos levél, ahol annyira kell ragaszkodni a rövidítés nélküli íráshoz.

De tudod mit? Nem veszem magamra a soraidat, inkább okításnak fogadom el. Tényleg elég erősen elítélek embereket akár foglalkozásuk miatt. Igazad van! Akkor engem miért ne ítélnének el egy más szemét bántó elírásért?! Ő meg lehet ez alapján skatulyáz. Ami nem egy szép dolog. De akkor megkérdezhetem magamtól,hogy az én beskatulyázásom az?! Úgy néz ki, akkor ez meg az én szegénységi bizonyítványom... Igaz a mondás, ne ítélj, hogy ne ítéltess! (:

2014. nov. 29. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez megint az általánosítás. Ahogy a sima civil emberek között is vannak nagyon okos és nagyon buta egyének, úgy a rendőrségnél is. Lehet, h ahol ez a fiú dolgozik, ott 60% buta, de attól még lehet, hogy ő egy teljesen normális, értelmes fiú, aki tényleg azért lett rendőr, mert segíteni akar az embereken.

Én rendőrnek tanulok, kitűnő lett az érettségim, felsőfokú nyelvvizsgám van és szinte bármelyik főiskolára bekerülhettem volna, mégis ezt választottam. Akkor most már semmi eredményem se számít, mert ha rendőr vagyok, akkor biztos buta vagyok?

Ugye érted, amit mondank akarok?

2014. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Álláspontot is váltok...
2014. dec. 5. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!