Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayen vásároltam egy terméket...

Ebayen vásároltam egy terméket, free shipping-el miért von le még pénzt az árú árán felül?

Figyelt kérdés

Példáúl: Egy nadrág aminek az ára 1000 ft

FREE Economy Int'l Shipping -el miútán megrendeltem sms-be kaptam hogy 245 ft-ot levontak midnen termék után. Miért vontak le? Mindig levonnak ha rendelek valamit és minidg ennyit?



2014. nov. 28. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

es arrol is kaptal sms ertesitot, hogy 1000 ft levontak? Es kulon, hogy 245-ot?

Kerdezd meg a bankot, vegulis ok vonogatjak!


Ha megnezed online bankban mit latsz? Ki vonta le? Mert ha Paypal, akkor az eladot kerdezd, ha a bank, akkor az valszeg vmi kezelesi koltseg.


Nekem eddig SOHA DE SOHA nem vont le tobbet, mint amit a termek vasarlasanal a "pay now" gombra kattintva fizetek. Pedig tobb mint 10 eve hasznalom, tobb mint 150 vasarolt termekkel.

2014. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, sajnos nem én rendeltem hanem egy ismerős által rendeltem le, de nem hiszem hogy hazdna nekem :D , de az üzeneteket majd megkérem hogy mutassa meg ,hogy mit ír, de nem hiszem hogy odaírja milyen költség, nem tudom az eladó miatt -e mert 4 terméket vásároltam mind a 4 et külömböző eladótól :S
2014. dec. 15. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!