Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szemüveges vagyok kb.8 órája,...

Szemüveges vagyok kb.8 órája, és folyamatosan hordom. Az normális ha néha kicsit fáj a szemem, meg a fejem is?!

Figyelt kérdés

Szemüvegesek, nektek hogy volt? Talán a szemüveg lencséjével van a gond?

Ha nagyon fontos: 14/L



2014. nov. 29. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi bajod! Ez ilyen, a szemednek szoknia,- tanulnia kell még az élesebb látást amit a plusz lencse biztosít! El fog múlni és természetesen fogod magad érezni egy bizonyos idő után már. Ha néha megfájdul a szemed, akkor vedd le egy kicsit, pihentesd kicsit.
2014. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Ne aggódj ez normális én majd nem 9 éve vagyok szemüveges , minden lencse váltásnál fáj a szemem/fejem.

Ez sajnos azért van mert szokatlan a szemnek és megerőlteti.

Addig fog tartani míg megszokja a szemed is!!!!

2014. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezeket a gyors válaszokat! :) És körülbelül mennyi idő ameddig megszokja a szemem a változást? (ha fontos, az egyik: -0.25, a másik -0.75)
2014. nov. 29. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 1-2 nap alatt megszokta :)
2014. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet minek hordod állandóan? Ez távollátó, szóval csak akkor kellene felvenni, ha távolra nézel. Közelre használod, akkor ne csodálkozz, hogy fáj tőle a fejed.
2014. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta az orvos hogy folyamatosan hordani kell, kiveve furdes alvas es testneveles vagy barmilyen sport.
2014. nov. 30. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!