Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Korai vetélés után normális...

Korai vetélés után normális dolog, hogy az azt követő első és második menstruáció között folyamatosan barnáztam, majd még a második után sem szűnt meg eddig?

Figyelt kérdés
A ciklus közepén voltam orvosnál, akkor azt mondta, még normális. De mostmár határozottan aggódok. Volt valakinek hasonló tapasztalata?
2014. okt. 29. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Jol gondolod, hogy ez igy nem normalis. Nekem a mutet utan sokaig volt verzesem (nem sok), majd elmult es 35 napra megjott a mutet utan. Nekem elotte van ciklus kozben ( a kozepen) verzesem, rendszeresen. Hormonalis problemara utal. Engem a baratcserje tett rendbe, elmult a koztes verzesem. En nem hagynam annyiban, mennek vissza az orvoshoz, hogy csinaljon hormontukrot.
2014. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2012 apr.vegen volt egy vetelesem 8 hetesen elment a baba :-/

2013 februarjara jott helyre a menzeszem addig minden egyes "verzesnel" barna trutyis(elnezest) valami volt orvos annyit mondot ra ( tobb orvos) varjak turelmesen helyre jonn magatol

Oke! Helyre jott! Majdnem 10 honap utan!

Azota nem jonn a baba.

Lassan 2 eve lesz es parommal bele vagyunk /voltunk betegedve , most ugy vagyunk vele hogy majd jonn ha jonnie kell nem gorcsolunk ra

25eves vagyok parom 31.

Meg "raerunk" csak epp csaladot szeretnenk mar!

Bocsi hogy hosszu lett, de gondoltam reszletesen csak tobb ertelme van leirni mint mentunk eddig vegig :)

2014. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!