Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiakadtam! Mit tegyek? :' (

Kiakadtam! Mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés
Egy takarítócégnél dolgozok már 2 éve és ugyanit dolgozott szintén 2 évig a barátnőm, de ő tavasszal felmondott, mert nem bírta idegekkel és új munkája lett... én ugyanebbe a cipőbe járok annyi, hogy nem vesznek fel sehová érettségivel csak egy 4 órás másodállásom van sajnos... de a lényeg az, hogy láttam egy beszélgetést ami a barátnőm és a főnököm (neki volt főnöke) közt zajlott le... rólam szól meg hogy hazudgálok meg a másodállásomról ès a barátnőm be is másolta neki amit írtam a másodmelómról, ja meg ìrta neki, hogy fel akarok mondani... a főnök pedig írta neki, hogy akkor végre megszabadúl tőlem, de előtte mindenkép 2-4 hétig szivatni fog mondván nincs embere :'( feketén dolgozok neki februártól és most akar újra bejelenteni és nem tudom mit tegyek ez egy márciusi beszélgetésük mostmár nem is beszélnek csak nagyritkán, de nagyon kiakadtam a barátnőmre, de vele meg pár hete békűltünk ki és nem akarok veszekedést újra és nekem csak ez a barátnőm van sok éve, se családom, se senkim... :( pròbáljam elfelejteni a beszélgetésüket? Kérlelte a főnököt, hogy nehogy elszólja nekem magát, mert nem akar lebukni előttem :'( próbálok új melót találni már hónapok óta, de nem sok sikerrel pedig innen mindenképp fel kell mondanom :'( de a szivatást is ki kéne kerűlnöm csak nem tudom, hogy hogyan :'( kérlek segítsetek és normális válaszokat várok előre is köszönöm :'(

2014. nov. 30. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:

szép egy barátnô mondhatom...


hány éves vagy?


van éretségid

van szakmád?


ha ki birod hogy a barátnôd eltartson kb 1 évig de te is maszekolni fogsz akor kereshetnél munkát... pl a MÁV-nál oda mindíg kell ember

mozdony vezetôként

kalouzként

de vannak keményebbek:

forgalmista

annak arany élete van

de vanak olyanok is aki szerel vagy a sineket nézzi ezt azért vontam ketté mert aki a sineket nézzi az egy nap kb 2-3 km kell sétálni hóban,fagyban,nyáron hogy ellenôrize a sineket.


vagy meg próbálhatsz egy cégnél,múzeumban biztonsági örként


na én mondtam valamit ami talán segíthet

2014. nov. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ui.: sok szerencsét... :)
2014. nov. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Örülhetsz, igazi barátnőd van!

Csak a hátad mögött mond rosszat rólad...

Még 3-4 ilyen barátnő és ellenségeidre nem lesz szükséged!

2014. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
nem vagy bejelentve,zsarold meg a főnöködet,nyúlj le tőle párszázezret azt csá.
2014. nov. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy, vagy fiú? Akár lány vagy, akár fiú, keress másik barátnőt magad mellé, aki egyenes, őszinte.És keress másik helyet, ahol dolgozhatnál. HÁrom területet tudnék ajánlani: az egészségügyet, a MÁV-ot és a postát. Ezeken a helyeken biztos keresnek érettségivel rendelkezőket, csak legfeljebb vállalni kell az átképzést.
2014. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!