Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 3 év után bevallotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 3 év után bevallotta, hogy egy másik lány érdekli. Kiakadtam, ő pedig sír. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. A barátom ma bevallotta, hogy el kezdte érdekelni egy másik lány, és hogy nem akar nekem hazudni, mert nem azt érdemlem. Elmondta, hogy mindez csak most kezdődött, de nem tud nekem hazudni. Elmondta, hogy akárhogy akar, nem tud ellene tenni, és nagyon fáj neki is, hogy fájdalmat okoz, de szeretne őszinte lenni. Elmondta, hogy ki aza lány, ismerem én is, egy csinos, jól nevelt lányról van szó. Én kiakadtam, elkezdtem zokogni, és ő is sír. Tudom, hogy fura de hiszek neki. Sosem tudott hazudni :( Mit tegyek? Nem tudom van-e még esélyünk. Úgy érzem ebbe belehalok.
2014. okt. 24. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Videózd le, hogy mi meg a röhögéstől sírjunk! Szánalmas. Semmiképp sincs jövőtök!
2014. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Költőnő? ***** válasza:
Ez a probléma nem ma kezdődött, ugye?
2014. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Hazsudik!
2014. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rakd ki őt a hidegre egy szál semmiben.
2014. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Várj, a lényeg kimaradt: Mit akar? legyőzi a vágyait, és az a lány mellett marad, akit szeret, vagy enged a kísértésnek, és el akar hagyni? (az hogy tetszik, az tökmindegy, néha én is szerelembe esek csodaszép jólnevelt lányokba, de kitartok a párom mellett, eszembe se jutna elhagyni)
2014. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor nem kellene neki más. Ennyi.
2014. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem tud ellene tenni, hogy egyre többet gondol rá. Azt mondta, ezt nem tudja megmagyarázni. És nem csak vágyról van szó...
2014. okt. 24. 22:49
 8/12 anonim ***** válasza:
engedd elmenni. ha le is küzdi és veled marad, majd jön más, a probléma nem most kezdődött. tapasztalat:(
2014. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Küzdje le ha tudja (és akarja) ha nem akkor váljatok szét békében. Ja és értékeld az őszinteségét.
2014. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akárhogy is, dicséretes az őszintesége.. Mindazonáltal én akkor is úgy gondolom, hogy nincs veszve semmi, nem kéne berágnod rá... Ilyenek az ösztönök, hormonok (főleg az oxitocin).. Ha szeretitek egymást, kitarthattok egymás mellett, és átsegítheted a dolgon.
2014. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!