Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kiakadtam azon, hogy kiderült, hogy a párom a munkahelyén playboy-t nézegetett. Igen, féltékeny típus vagyok. De azért ez jogosan eshet rosszul, nem?

Figyelt kérdés
Főleg hogy mostanában alig szexelünk mert rengeteget dolgozik.
2014. nov. 21. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
A nők bolondok.
2014. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%
nem igazán... most mi van abban, hogy idegen nőket nézeget?
2014. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
" Igen, féltékeny tipus vagy ". Meg hülye.
2014. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

És mi a baj azzal, ha a munkahelyén ezt nézegeti (már ha a főnökét nem zavarja...)?


Ha otthon téged helyettesítene vele, még meg is értenélek... de ha nem nézi, akkor is dolgozik, akkor se szex lenne helyette!

2014. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az bánt, hogy olyan nőket nézeget (élvezettel), akire sosem fogsz hasonlítani*? Olyan érzésed van, hogy ők jobban, csinosabbak nálad? Hogy vagy Te neki, de igazából lehetne (vagy lehetnél) jobb is?


*Photoshoppolt nők. Még a címlaplányok sem hasonlítanak magukra a címlapon. Ez mind-mind photoshop. Mégis mindenki majd beledöglik, hogy az ilyen idealizált (ennél fogva szürreális) képeket kergesse és megfeleljen azoknak.

2014. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Én is kiakadnék, hogy a mai világban egy újságra vetemedik, ahelyett, hogy a net végtelen választékából szemezgetne.
2014. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem egyszerű féltékenység. Ez már beteges. Vegyél vissza, mert a pasi megunja és otthagy. Tapasztalatból mondom, hogy egy normális ember nem viseli el hosszútávon az ilyen mértékű féltékenységet. Nehogy már te szabd meg hogy megnézhet e egy nyomorult újságot. Nem jogos.
2014. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítenek visszatérni a földre! Főleg az utolsó.
2014. nov. 22. 14:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

29 éves férfi vagyok, 3 éve komoly kapcsolatban élek.

Előre mondom, hogy lelehet pontozni, de én csak magamból fogok kiindulni, ami nem azt jelenti, hogy én teljességgel normális vagyok.

Valahogy én úgy vagyok már 3,5 éve, hogy nem jut eszembe, hogy idegen nőket nézzek, akár újságban, akár interneten. Ezért én nem is nézegettem volna. Ez én vagyok.

Objektívan hozzáállva, ha láttál már Playboy-t életed során, vagy egyszerűen tisztában vagy vele, hogy milyen tartalmak vannak benne, akkor tudhatod, hogy nem csak aktfotókból áll a Playboy. Ugyanúgy vannak benne stílussal, közéltettel stbvel foglalkozó cikkek. Ezzel nem azt mondom, hogy a párod ezért nézte meg, csak, hogy megint magamból induljak ki, ha tudom, hogy a 32. oldalon mondjuk egy Mercedes-Benzről, vagy egy svájci óragyártó cégről írnak, akkor nyilván elolvasom. Hangsúlyozom, hogy ez én vagyok.


Azt, hogy mennyire vagy féltékeny, illetve pozitív-e vagy sem negatív, azt én azt gondolom, ennyiből nem lehet megállapítani. Nekem sem esne jól, ha a barátnőm pasikról nézegetne aktfotókat... Attól függetlenül nem tartom magam egy féltékeny típusnak, mert pl.: bárhova "elengedem" illetve bízok is benne... :)

2014. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A playboy egy férfi magazin (1-2) nős képpel, de leginkább egy egyszerű újsághoz tudnám hasonlítani.
2014. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!