Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a szüleimnek? Nincs semmi ötletem

Figyelt kérdés

#apa #anya #szülő #karácsony #ajándék; ajándék ötletek
2014. nov. 30. 11:29
 1/6 horbeni ***** válasza:

ez a pénzkerettől is függ.


Esetleg egy képet előhivathatsz, és bekeretezheted, kedves ajándék

2014. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
64%

Helló!


Hát nem tudom, te vagy nagyon fiatal vagy, vagy nagyon szórakozott! De azért essünk neki:


Nem tudom, talán egy(pár)cipőt vagy egy Lamborghini Murcielago-t, esetleg egy házat. De, hogy igazán jó választ kaphass kérlek mesélj már egy kicsit a szüleidről, mert ha jobban ismernénk őket akkor tudnánk milyenek az igényeik és úgy már könnyebben tudna neked bárki válaszolni a kérdésedre...


Még komolyabbra fordítva a szót: A szeretet ünnepe igazán nem az anyagiakról kell, hogy szóljon! Az már más kérdés, hogy sokan, ezer okból kifolyólag vagy hazug társadalmi normák szerint mégis azzal társítják azt, sokan szinte belebetegedve az olykor teljesen haszontalan ajándékok utáni hajtóvadászatba, eltorzítva ezzel a lényeget.

Én pl szintén megveszem a fiamnak a fa alá a játékot amire vágyik mert szeretem! Az ő jelenlegi értelmi képességében még a játék jelenti a boldogságot így én azzal teszem boldoggá, de a szüleim pl. hallani sem akarnak róla, hogy ajándékkal kedveskedjünk nekik mert mindenük megvan amit mi meg tudunk adni, ők beérik azzal ha együtt töltjük azt a pár napot és én is! Fura mi? :)


Ne haragudj meg, de lehet a szüleid jobban örülnének bármilyen ajándéknál annak, ha a gyerekük jobban ismerné őket annál mint sem, hogy ilyen buta kérdéseket tegyen fel vadidegen embereknek! Azért se haragudj ha gyerekként kezeltelek, de nekem úgy tűnt még az vagy. És ha tényleg az vagy és nincs ötleted akkor simán állj eléjük és kérdezd meg őket mit szeretnének tőled. Ennyi az egész! :)


Szia!

2014. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az előző "hegyibeszédes" vagyok!


Azt elfelejtettem leírni neked, bármit veszel is nekik, mindennek örülni fognak, ezt hidd el!!! ;)

2014. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, valóban gyerek vagyok. 14 éves lány. És nem az a fajta, aki csak az ajándékokat várja. Nem vagyok szórakozott sem. Egyszerűen nem jutott semmi jó ötlet eszembe. Vannak olyan helyzetek, amikor a vadidegen emberek is mondatnak jó ötleteket. Meglepetésnek szeretném szánni az ajándékot, azért nem kérdezem meg a szüleimet. És amúgy nem valami drága ajándékra gondoltam. Hanem valami kis, jelképes ajándékra
2014. nov. 30. 15:09
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én is 14/L vagyok és én például előhívatok nekik képeket, és a legjobban sikerültekhez veszek sima, fából készült képkeretet (szinte minden papírboltban lehet kapni) és azt kidíszítem.:)
2014. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet :) Köszi
2014. dec. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!