Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha úgy érzed, hogy folyton...

Ha úgy érzed, hogy folyton összeomlik minden körülötted, új eletet kezdhetsz külföldön?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, édesanyámmal élek, családtagjaink szerteszét, barataim is elfogytak, állásom mindig volt, és sikeres voltam benne, de most a fiztésem is levágták. Nincs barátom, későn kezdtem a fiúzást, de egyik méltatlan kapcsolatból a másikba, amik teljesen leromboltak, a bánatot sokszor alkohollal kezeltem, ami rontott a jó hirnevemen.Kisvárosban élek, ahol mindenki keresi a másikban a piszkát, és nem látja magában a gerendát. Ez a pénznélküliség is tönkretesz.... anyu is szigorú, ezért ritkán járok tarsasagba, és hogy a szerelemben nem vagyok sikeres egyre jobban elveszítem már azt is, hogy mit is akart elérni az életbe. Most februárban van lehetőségem külföldre menni, már félév alatt annyi pénzt kereshetek, hogy ha hazatérek sokat mozdíthatok belőle, tapasztalatot szerzek és talán majd másképp nézek a világra és másképp néznek én rám is. Arra is gondoltam, hogy külföld után lakhatnék Budapesten is, de a szívem visszahuz székelyföldre, még édesanyámtól sem voltam távol 2 hétnél tovább. De érzem, hogy ez a sivárság tönkretesz.... lehe hogy tényleg csak ki kell mozdulni, s ha már pénzem lesz, néhány álmot megvalósíthatok
2014. dec. 1. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged akkor ragad meg. Ne engedd meg,hogy a környezeted tönkretegyen. Vidd végig ezt a külföldi lehetőséget és csak utána döntsél a folytatásról.
2014. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!