Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék Magyarországról...

Hol tudnék Magyarországról diós- és mákosbejglit rendelni úgy, hogy időben érjen Franciaországba?

Figyelt kérdés

Természetesen nem valami üzemi vacakot keresek, hanem házilag elkészített süteményt, ami nem szárad ki két nap alatt.

Néha sütöttem én is, de ebben az évben nincs rá se időm, se kedvem. Két évvel ezelőtt éppen karácsony előtt voltam Pesten, nagyon finomat tudtam venni egy nénitől, de ez idén sajnos lehetetlen. Fontos, hogy eurőval tudjak csekken fizetni, mert a kártyaszámomat nem akarom megadni csak úgy a nagyvilágba.

Tud valaki ilyen lehetőségről?



#finom #karácsony #bejgli #fizetési lehetőség #diós-mákos #házisütés #euro.
2014. dec. 1. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

a teletál-nál van beigli de nem tudom, csekken tudsz-e fizetni, a kártyát megadhatod, mert az CIB bankon keresztül fizetsz.

Viszont hogy milyen ízű és hogy jut el franciao.-ba az kérdéses. :D

Ha félted a kártyaszámot használj netes virtuális kártyát amin nincs pénz csak ha rátöltes netbankból, vagy telefonon, és akkor tuti nem nyúlják le róla a pénzt.

2014. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarorszagon csekkel, euroban nagyjabol sehol nem fogsz tudni fizetni, ez a fizetesi mod - hala az egnek - mire eljutott hozzank, a vegletekig elavult.


Keress ismerosoket, akik tudnak ilyet venni, es kuldesd ki veluk valami expressz-futarral, ha vallalja, vagy ismerossel. Amugy nemigen hiszem, mert hutokocsi kene hozza, azt meg keves futarceg tart.

2014. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!

Az a baj, hogy rokonom már nincs Magyarországon. Azok a barátaim, akikkel mindig összejövök budapesti tartózkodásaim alkalmával, ebben az évben - valahogy így alakult -, mind külföldön vannak, és csak az ünnepek után mennek haza.

Ki fogom próbálni a céget, amit az első válaszoló ajánlott, ha tudna adni ehhez egy linket. Legfeljebb tényleg a Viza arannyal fizetek, remélem, nem lesz belőle semmi baj. Azért fontos ez éppen ebben az évben, mert kellemes családi események előtt állunk, nálam lesz a Karácsony, és szeretnék igazi, tipikus magyar ételeket adni az ünnep elejétől a végéig.

2014. dec. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!