Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budaörsi Illyés Gyula Gimnáziu...

Barca430 kérdése:

Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium jó iskola?

Figyelt kérdés

Az Illyés Gyula Gimnáziumba szeretnék most felvételizni és azt szeretném tudni hogy milyenek a tanárok,felszereltség (informatika terem, sport felszereltség stb.) Igaz, hogy van uszoda? Minden válasznak örülök. Bármilyen tapasztalatott szeretnék az iskoláról.

A válaszokat előre köszi.



2014. dec. 3. 21:00
 1/10 anonim válasza:
Én oda járok, a hatosztályos részébe:) Régóta vágytam oda, és a bekerülés is nehéz volt. Szerintem nagyon jó iskola, imádom, borzasztóan jó a közösség, a programok. Az előbb említettem, hogy nehéz bekerülni: ez azért van, mert egy erős iskola, hajtanak minket, és minden odajáró gyerek nagyon művelt és okos. Az informatika terem szerintem megfelelő, nem hiányzik belőle semmi. Sport terén is kiváló az iskola: Benti tornaterem van, elválasztható egy fallal. Kint egy füves focipálya, és egy beton focipálya található, mellette 200 méteres futópályával. Viszont a sportban kiváló eredményeket érnek el, atlétikára járok számos versenyen részt vesznek, országos, megyei futóversenyeken. Több országos, európa bajnok is jár ide különböző sportágakban. Én szinte mindegyik tanárral meg vagyok elégedve, bár kemények, de ez előnyünkre válik. Nem tudom, hogy az 5 vagy 6 osztályos részébe jelentkeznél, de mindkettő szuper!:) Az 5 osztályos első évében csak nyelvet tanulnak:) Sok sikert a felvételihez, ha bármi kérdésed van, írj!:)
2014. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ó, és igen, van uszoda!:) Van úszásóránk is:)
2014. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, nagyon hasznosak voltak. Ha szabad kérdeznem hányadikos vagy? És hány ponttal jutottál be? Előre is köszi.
2014. dec. 5. 21:00
 4/10 anonim válasza:
Hetedikbe járok, és ha jól emlékszem 76-78 ponttal. Eléggé elszúrtam, de épphogy bekerültem, mivel eredetileg 30 embert vesznek fel rögtön, de rajtam kívül még 3 ilyen pontszámú gyerek volt, így lett belőle 32, hogy igazságos legyen, majd az osztály még 4-5 fellebbezővel bővült. Ha minimum 75 pontot elérsz, szerintem van esélyed:) nyolcadikos, vagy hatodikos vagy?:)
2014. dec. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
6.-os vagyok és januárban szeretnék felvéfelezni. Remélem sikerülni fog.:) Köszi a válaszaidat.
2014. dec. 6. 13:11
 6/10 Akoca26 ***** válasza:
Azért a érdemes legalább 85 pontot elérni, mert én 81 pontot értem el (hatosztályos) és nekem már fellebbeznem kellet.
2014. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem attól függ, hogy mindenki hogy írja meg:) ha könnyebb akkor több pont kell, ha meg nehezebb akkor kevesebb:)
2014. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ti hogyan készültetek fel a felvételire?

Az általánosból milyen jegyeket hozzátok?

2014. dec. 16. 18:01
 9/10 anonim válasza:
Én előkészítőre jártam, és csak ötösöket vittem a felvételire:)
2014. dec. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 #panna válasza:
Szia! Bocsi hogy itt kérdezek de nem tudja valaki hogy itt mi alapján rendszerezik az osztályokat? Előre is köszönöm!
2016. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!