Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 és fiatalabb "punkok"...

16 és fiatalabb "punkok" miért hiszik magukat nagynak?

Figyelt kérdés
Ilyen kis fiatal miért gondolja azt, hogy ha már felvesz egy bakancsot egy szaggatott gatyát és egy zenekaros pólót akkor punk ? mit éltek ők már meg ami végett ők ezt kijelenthetik ? szerintem ez gáz.. miért kell ennyire elrontani egy ideológiát, szubkultúrát ?

2014. dec. 4. 12:36
1 2
 11/11 ...012 válasza:
Hát mivel én is 16 vagyok ezért talán tudok válaszolni azért vannak már 16 évesen már punkok vagy (rockerek)mert némelyiken olyan a családja hogy nem nagyon érnek rá vele foglalkozni vagy alkeszok a szülei és nem kapja meg azt a törődést amit akar és ezzel felhívja magára a figyelmet hát nekem is hasonló okok miatt vagyok punk vagy rocker így a kettő között szóval remélem valamivel segítettem.Ha meg nem akkor ez van.
2017. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!