Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Battlefield 4 Premium editionb...

Battlefield 4 Premium editionba mik vannak? Olyan írjon aki már tudja.

Figyelt kérdés
Itt azt értem hogy milyen miket tartalmaz?Új fegyókat,mappokat? vagy prémiumot tartalmaz mint pl.china rising stb.Csak azért kérdem mert hamarosan karácsony és gondolkozok hogy mit vegyek és végül nem dayz hanem bf 4 de az a gond hogy még nincs meg na most ha megveszem mondjuk a china risinget akkor nem lesz eredeti bfem mert akk nem tudok majd játszani más mappon nem? Ha meg a bf 4 premium editiont veszem akkor premi tagos leszek meg ugye az eredeti stb... de a kérdés úgy van hogy mik azok amikkel jobb leszek?

2014. dec. 5. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehogy megnézd mi van a neten, mit ad ki első találatként ha beírod a kiadás nevét - vigyázat, választ kaphatsz a kérdésre is akár.


[link]

2014. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a linket de elmondom hogy mi a szitu.Na most megvettem még régebben pontosabban rendeltem a bf 3 premium editiont minden felmet fasza volt.Ugye uj fiók kellet mert mér volt bf3an az edigi fiokon.nem kért e-mail címet és ugy regisztráltam.Erre a jó fej origin adott egy faszom tudja mit amivel bekéne lépnem originbe.Hiába írogattam mint egy idióta szar se történt...Utána már jo pár honnapal sikerült és mi van a premiumba? semmi... egy büdös kést se kaptam 2 map vlt amit használhattam premiumra értve akkor fegyokból csak a nemtom melyik premium fegyóit szerezhetem meg.Pedig a papírra ami benne volt a dobozban azt írta tartalmazza mind az 5 kiegészítőt na mostmár érted mért nem veszem csak úgy meg?
2014. dec. 6. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!