Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti értitek a nyelvtant?

Ti értitek a nyelvtant?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, a nyelvtant nem tudom felfogni, 7.ben is olyanokat tanultunk, hogy a szüleim hozzá sem tudtak szólni.

Ti értitek ezeket, hogy alárndelő, mellérendelő összetett sajátos jelentéstartalmú, + ezek a mindenféle jelölések stb.

Szerintetek ez nem túlzás? Szerintem a nyelvtanból a helyes írásra van szükség, ezeket soha az életben nem fogom hasznát venni. (Szokták mondani, hogy a törit meg a fizikát is tanulni kell, mert nem tudhatjuk, hogy az életben mikor lesz rá szükségünk, ezt megértem. De ez a nyelvtan....)



2014. dec. 5. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nagyából értem a mondat ellemzést :D
2014. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"én nagyából értem a mondat ellemzést"


Az lehet, de a helyesírásoddal nagy bajok vannak...

2014. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ebben semmi nehéz nincs, én 0 tanulással mindig ötös voltam xd (most 8.-os vagyok)
2014. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem sincs rá nagy szükség, és eléggé unom az órákat. de a tanár azt hiszi, hogy imádom a nyelvtant, mivel én vagyok a legjobb az osztályból xd
2014. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!