Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem?

Miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés
Szinte az összes haverom azt csinálja, hogy amikor a barátnőjével van én is legyek ott. Mi a f@$zt akarnak tőlem? Tartsam nekik a gyertyát vagy mi?? Őszintén szólva a tököm tele van vele és amikor elutasítom megsértődnek és 2-3 napig nem beszélünk. Ez mire jó nekik? Fel akarnak vágni előttem vagy arra akarnának ezzel utalni, hogy jó lenne ha már nekem is lenne valakim vagy mi a f@$zt akarnak tőlem?
2014. dec. 6. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális. :D
2014. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes...

Én spec örültem ha kettesben flangálhattam a csajommal, és nem kellett leráznunk, vagy egyedül hagynunk egyikük ismerősét sem nem, hogy hívjunk egyet! Patkold meg a leányzót, és vagy nem hívnak többet, vagy legközelebb is, esetleg dobja a csaj a jelenlegi srácot, és lesz barátnőd :D

Tuti megkérdezném a haveromat, hogy minek menjek velük, talán fél a pinától?

2014. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem mer kettesben maradni a csajal...
2014. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én nem vagyok normális? :D

amúgy egyik haverom se mer?????? van 3 mind a három ugyan ezt csinálja elég érdekes, hogy mind a három fél és amúgy is ha én fostam a csajtól pont az segített meg hogy nincs ott senki mert akk csak a csaj előtt égek be

2014. dec. 6. 21:27
 5/5 A kérdező kommentje:
meg nekem nagyon kellemetlen amikor valakinek ott a barátnője én meg legyek ott harmadiknak ezért nem is szeretek ott lenni mert én olyankor nagyon kellemetlenül érzem magam
2014. dec. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!